Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 142103
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περαστικος ημουν, ζεστη εκανε, ειχα αρκετη ωρα για να φυγω απο την Αθηνα, μετα από δουλεια που ειχε τελειωσει νωρις.
Ειχα στο νου μου να δοκιμασω ενα αλλα μαγαζι , εχει πολλα η πρωτευουσα, ημουν και στο κεντρο λεω ας περασω
δεν ειχε πολλες κοπελες τρες ολες κι ολες με συστησε μια που δεν θυμαμαι πως τη λενε , οι δυο ηταν στο ελληνικο στυλ, η μια καινουρια - ολοκαινουρια στο μαγαζι οπως μου ειπε ηταν Ρωσιδα (κατα δηλωση της, ποαντως αντολικη ηταν σιγουρα) με σωμα που υποστηριζε τη δηλωση της.
Ευγενεστατη κοπελα δεν μιλουσε ελληνικα , καλα τα Αγγλικα της ομως , πολυ φιλοτιμη στο μασαζ με το οποιο ξεκινησαμε , δεν εκανε αγγαρεια αν και δεν γνωριζει την τεχνη του τριψιματος οπως λεει. (πανω μας μαθαινουν καλα που ειμαστε πιασμενοι ολη την ωρα )
Αφου μας καυλωσε καλα καλα με τα τριψιματα της αρχισε μια ωραια πιπα (με παρακληση να μην αδειασω στομα) συνεχισαμε με σεξακι στον καναπε και η ολοκληρωση ηρθε συντομα
Καλο κοριτσι , καλο σωμα, ξανθια ψηλη λεπτη μικρο στηθος , πολυ καλη συμπεριφορα και φιλοτιμη στη μαχη.
Να πω την αληθεια δεν μου φανηκε απειρη, εγω καλα περασα αν και δεν ειχα μεγαλες απαιτησεις για ενα γρηγορο περασα και για να φρασκαριστω μετα τη ζεστη της ημερας.
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Gingos, koumanidas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού