Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106544
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβασα αυτα που ελεγαν ο zero και ο μπαρουχος για τη τζουλια και πηγα να παρω τσιμπλα το μωρο τα σπαει !!!!!!!!
Ψιλη νταρντανα με πολλα πιασιματα και κωλαρα για πολυ ξυλο φοραγε ενα μαυρο φορεμα ,
Πηγαινα για την ελλη αλλα ηταν στο δωματειο οποτε περασα με αυτη ,
Προγραμματα 60 ευρωπουλα η μιση ωρα 80 η μια 100 b2b και 110 το nuru .
Με περασε στο room service οσο εκανα μπανιο αυτη εφτιαξε ατμοσφαιρα εφερε κερια χαμηλωσε το φωτισμο μεχρι να ερθω !!!
Αραξα στο μασαζοκρεβατο και ηρθε η καυλα σου μιλαει για να σπασει ο παγος φιλαει ερωτικα για να ερθεις πιο κοντα .
Μασαζ καλο σε πλατη και ποδια με πολλες πιεσεις ανεβαινει και πανω για καλυτερη ανακουφιση και χαλαρωση μιλησαμε λιγο για ζωδια οσο αυτη με ετριβε και γελαγε πονηρα .
Μου εκανε για λιγο μασαζακι και μου λεει ελα σηκω ορθιος θελω να παιξουμε δε σ αρεσουν τα παιχνιδια ; και εβγαλε το μαυρο σουτιεν και το κοκκινο κορδονι της και αρχισαμε ενα χαμουρεμα με φιλια χωρις ανασα φιλαει με πολυ παθος και ξαπλωσε στο κρεβατι μου λεει παρε το λαδι
και ελα να μου κανεις μασαζ .
Αρχισα να της βαζω το λαδι στις βυζαρες και της ετριβα το μουνακι ενω χαμουρευομασταν βαθεια .......................................
Με πεταξε στο καναπε και αρχισε μια πιπα βασανιστικη καυλωτικη με πολλα φτυσιματα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και μωλις ηρθε η στυση μου φορεσε το λαστιχο και στηθηκε στα τεσσερα και εσπρωχνε με τη κολαρα της για να τον νιωθει ολον μεσα της.
Γυρισε ανασκελα για ιεραποστολικο και φιλαγε οσο τη γαμαγα με σφιγγωντας τα χερια της και φιλωντας με πολυ παθος δε σταματαει να φιλαει
σταζει πολυ καυλα το μωρο δε παιζεται και ετσι τελειωσε ο πρωτος γυρος !!!!!!!
Πηγαμε καναμε μπανακι στη ντουζιερα αρχισαμε να χαμουρευομαστε πεταξε τα αφρολουτρα πανω μου το ιδιο εκανα και γω της ετριβα τις βυζαρες
της εβαζα το ενα δαχτυλο στο μουνι και το αλλο στο κωλο .................................................
και αυτη με εσπρωχνε με τη κωλαρα της στο τοιχο και την ετριβε πανω στο καυλι μου για πολυ καυλα λεμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με ρωτησε αν θελω να πιω κατι της ειπα ενα αναψυκτικο καθομασταν βρεγμενοι κατω απ το air cool εγω με τη πετσετα και αυτη με το μπουρνουζι μεχρι να της το ξαναβγαλω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Της εκανα ενα γλυφομουνι της εγλυφα το κωλο της εβαζα το δαχτυλο στην κωλαρα και σηκωσε ορθιο και με τσιμπουκωνε κοιτωντας με προστυχα
και ετσι στραγγιξα τους ορχεις μου στις βυζαρες της !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το μωρο τα σπαει σηκωθειτε απο καναπεδες κρεβατια παραλιες προεκλογικα συλλαλητηρια και πηγαινετε να περασετε μια ωρα μαζι της να σας φυγει το στρες και το αγχος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τζουλια εσυ πορνοσταρ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, pilofori, muffer35 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2019
Καυλα η Τζούλια. Όπως τα λέει ο συνάδελφος.
10 Ιουνίου, 2019
Εξαιρετική κριτκή φίλε! Με έψησες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2