Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Μασατζίδικα 42151
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο της Τατοιου.Διαθεσιμη κοπελα η Νινα.Μινιον ξανθια Ρωσιδα,γυρω στα τριαντα με καλο σωματακι και γλυκο προσωπο.Προκειται για οσους γνωριζουν κοπελα που δουλευε παλαιοτερα στο Σολωμου 70 με το ονομα Αλινα.Περασμα στο προγραμμα μιας ωρας με 80 ευρω και δυο γυρους.Η ευγενικη κυρια της υποδοχης με οδηγησε στο δωματιο που εκτος του μασαζοκρεβατου ειχε και ενα καναπε-κρεβατι σε σχημα μισοφεγγαρου.Κερασμα ποτου,μπανιο και νασου η Νινα.Αγκαλιες φιλια για αρχη,αφαιρεσε το φορεμα της και την οδηγησα στο κρεβατι.Εκει σε πολυ χαλαρωτικους αλλα αισθησιακους ρυθμους ελαβε χωρα ο πρωτος γυρος.Τα ειχε ολα,χαμουρεματα,γλωσσοφιλα,φιλια σε ολο το σωμα,στοματικο με διαρκεια και σεξ.Πρωτα με αυτη απο πανω να δινει τον ρυθμο και κατοπιν σε ιεραποστολικη θεση οπου επεσε η πρωτη πιστολια Ναι!
Εν συνεχεια ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο οπου ελαβε χωρα το μασαζ.Και εκει εδειξε αρετες,αφου με περιποιηθηκε σε ολα τα σημεια του σωματος,ποδια χερια,μεση πλατη αυχενας,ανεβηκε απο πανω μου και αφου τριβοταν αισθησιακα στην πλατη μου μου ψιθυρησε στο αυτι:Παμε για τον δευτερο γυρο? Και ετσι εγινε Γλώσσα
Ξανα στο κρεβατι.Ξανα τα ιδια,με το μενου να εμπλουτιζεται με ενα πισωκολητο Κατσικογάμης και για τελειωμα πιπα και η δευτερη πιστολια ηλθε ενω μου εγλειφε τα @@@@@.(Δεν επιθυμει cim,ποτε το σεβαστηκα).Ετσι ελειξε μια συνεδρεια που κινηθηκε σε ρυθμους gfe. Η Νινα επεδειξε αρκετο αισθησιασμο και θερμη που σε κανει να αισθανεσαι οτι εισαι με την γκομενα σου.Η συμμετοχη της ειναι αληθοφανης και πιστευω αν και εσυ συμμετεχεις θα περασεις καλα.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.682
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, Dirty69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2019
Καποτε δουλευε μια αλινα στο φραντζη 7. Ειναι η ιδια;;;
11 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν κανα μηνα περιπου δουλευε για λιγο καιρο στο Φραντζη 7 με το ονομα Αλινα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2