Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445664
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη με σκοπό να πάω με Ελένα αλλά ήταν απασχολημένη. Διάλεξα την Στέλλα μια όμορφη κοπέλα στην κατηγορία αρχοντομούνας μιας και είχε ένα πρόσωπο που σε παραπέμπει σε εποχές του παρελθόντος το πως ήταν οι αρχόντισσες. Γενικά η εμφάνισή ισχύει ότι περιγραφεί προηγούμενος. Επιπλέον το βυζί της είναι 1,5 όχι σφικτό αλλά η ρόγα κάγκελο ότι πρέπει να την γλύφεις συνεχώς. Πέρασμα στο δωμάτιο το οποίο έχει το στρώμα του nuru. Η κοπέλα μπήκε μαζί μου στο ντουζ. Αφού με καθάρισε σχολαστικά, άρχισαν τα όργανα μέσα στο ντουζ. Φιλιά με γλώσσα, παιχνίδια με τους αφρούς και μια ωραία πίπα. Πέρασμα στο στρώμα του nuru και αφού πέρασε λαδάκι στο πέος και στα μουνοχιλά και στα κωλομερία της άρχισε να με γαμάει με πολύ αισθησιακό τρόπο τρίβοντας το πεος μου πάνω στα μουνοχειλα και ανάμεσα στα κωλομερια της. Φιλιά σε όλο το σώμα και πολλές αγκαλίτσες τριψιμάτα, 69 με ωραία αίσθηση στην πίπα και ωραίο καλοσχηματισμένο αιδοίο. Πέρασμα προφυλακτικού με δυο στάσεις από πάνω και μια στα τέσσερα με καλή συμμετοχή και ωραία αίσθηση, οπού ήρθε το τέλος. Δακτυλάκι στην κωλοτρυπίδα επιφανειακό δεχόταν που αν και ήταν δουλεμένη μου είπε ότι δεν το είχε στο πρόγραμμα της χωρίς να με πείθει (μάλλον εδώ παίζει η κατηγορία εξαρτάται...). Μασάζ σχετικά καλό και χαλαρωτικό χωρίς όμως κάτι ιδιαίτερο. Καλή όμως περίπτωση σε γενικές γραμμές και δεν κλαις τα χρήματα σου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, pilotgr, flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού