Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 183891
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημέρα παρέλασης και αργίας και βρήκα την ευκαιρία για μια επίσκεψη στο μαγαζί.

Θερμή υποδοχή από την αγαπημένη Queen Sophie, όπου προσφέρθηκε να με κεράσει καφέ, χυμό ή ποτό! Επίσης με ξενάγησε στα δωμάτια με τον ανανεωμένο εξοπλισμό και με ενημέρωσε για τις επόμενες αλλαγές που θα γίνουν.

Αυτά είναι τα σωστά μαγαζιά, που ανανεώνονται συνεχώς και δεν μένουν στάσιμα!

Καλημερίζω τις όμορφες που εκείνη την ώρα βγήκαν στο μπαλκόνι και χάζευαν την επιστροφή των αρμάτων από την παρέλαση. Εκείνη την ώρα ήταν η Εύα, η Χαρά και η Όλγα, αλλά εμένα με ένοιαζε η Λίνα-Γιασμιν που έκανε την εμφάνιση της με κόκκινο σετ εσώρουχα (ευτυχώς όχι στο μπαλκόνι γιατί θα είχαμε ατυχήματα)!

Πληρωμή παραβόλου και είσοδο στο δωμάτιο, όπου με νάζι μου λέει η Λίνα ότι μου έχει έκπληξη και πάει να την ετοιμάσει!

Φρεσκάρισμα και αναμονή μέχρι που ανοίγει η πόρτα και τη βλέπω ντυμένη με εμφάνιση σέξι μαθήτριαςΜατάκι!!! Συνέχισα και εγώ το παιχνιδάκι, μιας και μου άρεσε πολύ το concept!!!

E… τη συνέχεια μπορεί ο καθένας να τη φανταστεί… Εγώ ο καθηγητής, αφού την τιμώρησα με μερικές ξυλιές στην σφιχτή κωλαρα της, γιατί ήταν αδιάβαστη, «αναγκάστηκα» να της εξηγήσω πως γίνονται τα μαθήματα, αλλά και εκείνη σαν καλή μαθήτρια μου έδειξε όσα κατάλαβε και ευχαρίστησε τον καθηγητή της.

Άμα το ‘χει το νάζι η γυναίκα μπορεί να σε τρελάνει εύκολα!

Προκαταρτικά και γλειψίματα και από τις δυο πλευρές, πάντα μέσα στο παιχνίδι καθηγητή-μαθήτριας και σεξ σε διάφορες στάσεις μέχρι που μας βρήκε το τέλος ιδρωμένους και κουρασμένους.

Χαλάρωμα και κουβεντούλα για αρκετή ώρα μιας και εκείνη τη στιγμή δεν υπήρχε κόσμος στο μαγαζί.

Φεύγοντας από το δωμάτιο κάτσαμε ξανά στο σαλόνι μαζί με την Queen Sophie και χαζοκουβεντιάζαμε μέχρι που ήρθε η ώρα να φύγω, μέχρι την επομένη συνάντηση μας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίνα Γιασμίν
GEKAS
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
141
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Συγγρού 108, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2019
το παρατραβηξες ρε τυπε, εμφανιση αμα ειχε 10 απλα δεν θα δουλευε μασατζου , θα ηταν φωτομοντελο με φερραρι και εφοπλιστη αρραβωνιαστικο.

επισης για να σχεση αξια τιμης 10 θα πρεπει να την εχεις χυσει σε ολες τις τρυπες και να την αφησες και εγγυο...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1