Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 113448
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατα την περιπλανηση μου στο φορουμ και στο κεφαλαιο " Μασατζιδικα που γαμας" βρηκα ενα σχετικα παλιο ποστ του σεβαστου συναγωνιστη Bixterious. Ειναι ενα τοπ σιξ μασσαζουδων και σκεφτηκα να το εχω σαν οδηγο στις καθοδους μου για διασκεδαση στην Αθηνα. Ηδη ειχα απολαυσει τις υπηρεσιες της Τζεσικας της Αλισιας απο Σ40-42 της Αλινας στο Μπ47. Εξ αιτιας του ποστ ανακαληψα και το Εθ. Μακαριου και τη Μαργαριτα. Περασα υπεροχα μαζι της και θα την ξαναεπισκεφτω καθως και το Χριστινακι το γλυκο κι οχι μονο. Με εκανε μεγαλη εντυπωση η περιγραφη της Βικης στ νουμερο 6. Την εψαξα στο Κηφησιας 10 αλλα και στο Σαπφους 101 αλλα δεν σταθηκα τυχερος. Χτες κατα τη διαρκεια της καθοδου μου στην Αθηνα πηρα τηλεφωνο στο Σαπφους. Ηταν εκει αλλα σχολουσε στις τρεις το μεσημερι την ωρα δηλαδη που εφτανα στην Αθηνα. Ζητησα αν θα μπορουσε να περιμενει μεχρι τις τρεισιμιση και δεχτηκε. Εφτασα στο ιδρυμα στις τρεις και τεταρτο. Μου ανοιξε μια ψηλη εντυποσιακη Ουκρανη. Ηρθαν αλλες δυο καλουτσικες κοπελες και τελος η Βικυ. Συνεσταλμενη αλλα πολυ ομορφη εξ ου κι ο τιτλος της κριτικης και ο λογος που ξεχασα τα ονοματα των αλλων κοριτσιων. Ζητω συγνωμη. Τους δηλωσα την επιλογη της Βικης κι οτι ειμαι αυτος που πηρε τηλεφωνο και ζητησε την αναμονη για την οποια και την ευχαριστω πολυ. Περασαμε στο δωματιο μου προσφερθηκε πετσετα και σαγιοναρες μιας χρησης, εκανα μπανιο και μπηκε η Βικη οταν ακομα ημουν στην μπανιερα και βγαινοντας αντικρισα μια ομορφη γυναικα με τα εσωρουχα με ωραια ποδια στηθος προσωπο. Της δηλωσα το θαυμασμο μου και τη ρωτησα ποσσες χιλιαδες φορες εχει ακουσει οτι ειναι μια πολυ ομορφη γυναικα. Γελασε απλα. Ξεκινησαμε με μασσαζ ενω μιλουσαμε παραλληλα για πολλα και διαφορα κυριως προσωπικα που ομως δε θα σας τα πω γιατι δεν κανει. Μου αρεσε το μασσαζ της το απολαυσα. Πλατη ποδια αυχενα. Μα χαλαρωσε. Καποια στιγμη μου ζητησε να γυρισω ανασκελα. Εβγαλε το σουτιεν και το στριγκακι αλυφτηκε με λαδι και μου B2B με επακολουθο την επαρση του Νικολακη. Μου εκανε ενα υπεροχο στοματικο. Υγρο βαθυ με καταπληκτικη πολυ αισθησιακη χρηση της γλωσσας δικια της τεχνικης. Τη σταματησα γιατι θα με τελειωνε. Ανταπεδωσα την περιποιηση και το απολαυσε. Εχει ευαισθητη κλητοριδα. Ειχε οργασμο δυνατο. Μετα απο ενα μικρο διαλειματακι με πηρε μεσα της. Καταπληκτικη αισθηση. Το τελος μου ηταν με στοματικο ομως οχι cim αλλα στα υπεροχα βυζια της. Α... δεν κανει πρωκτικο και δεν δινει γλωσσοφιλα. Εμενα προσωπικα δε με χαλασε και δε μου ελειψαν γιατι περασα υπεροχα με τη Βικυ. Θα ξαναπαω αλλα αφου εξαντλησω τον καταλογο του Bixterious. Two items more left. Η Βικυ μου αρεσε και σαν ανθρωπος οχι μονο σαν δυναικα για σεξ. Ειναι μαζεμενη στην αρχη στο σαλονι αλλα στο δωματιο ειναι πολυ θερμη κι ας ειναι βορια. до свидания хорошая
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2019
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, baroc, panagos7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2019
70 δεν πάει η ώρα στο συγκεκριμένο; Πως έδωσες 90 εσύ; Μήπως τελικά σου έδωσε κωλαράκι με +20 προσωπικά στην ίδια; Ε πονηρούλη Γλώσσα
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα 90 τα πηρε η σεριφισα απ την αρχη. Το +20 ηταν για το B2B που περιεγραψα. Κωλαρακι για το οποιο ρωτησα μου αρνηθηκε. Το rimming ομως το δεχτηκε με ευχαριστηση πιστευω.
23 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το νούμερο 4 και 5 δεν έχεις αποκαλύψει...
P
petsakas79sp
26 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ειδες το ΠΜ; Δε με ειπες!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4