Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Μασατζίδικα 5696
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα την Παρασκευη απο τον χωρο .
Βρισκεται στον πεζοδρομο κοντα στον Σκλαβενιτη.
Σε διωροφο κτιριο , μπανεις απο τα πλαγια και η κατω πορτα ανοιχτη
Ανεβαινεις στον πρωτο οροφο .
Μου ανοιξε μια ευγενικη κυρια και μου παρουσιασε τις 2 ελευθερες κοπελες Μαριαννα και Αλινα
Μαριανα λεπτο σκινυ κορμι , συμπαθητικο προσωπο γυρω στα 22 και η Αλινα πιο μπαμπατσικη με ρωφοειδες χειλια περιπου στην ιδια ηλικια απο Ουκρανια , επειδη η Αλινα μου φανηκε πιο συνεσταλμενη και ντροπαλη επελεξα Μαριαννα μια ωρα 80 ευρω
Χωρος πολυ προσεγμενος και καθαρος , σφραγισμενη πετσετα, σαγιοναρες οχι σφραγισμενες , καναπες και ολα μια χαρα.
Ερχεται η νεαρα με σατεν ρομπιτσα και σεξυ εσωρουχα απο μεσα , πολυ εξυπηρετικη να με βοηθησει να κανω ντουσακι, στα ορια του αγχους ,
Πρεπει να ειναι καινουργια στο κουρμπετι
Ξαπλωνω και αρχιζει ενα πολυ αδιαφορο μασαζ με συνεχεις ερωτησεις αν θελω πιο δυνατο η πιο απαλο και αν μου αρεσει , σε κανα 20λεπτο την σταματαω και αναλαμβανω δραση , τις βγαζω τα εσωρουχα , στηθακι πολυ μικρο ,ενα τατουαζ πανω απο το ωραιο κολαρακι της και νινακι δυστυχως οχι καλα αποτριχωμενο .
Δεκτικη σε γλωσοφιλα , περιποιηση στο νινακι με καλη ανταποκριση , στη συνεχεια τρομπονακι με ομπρελα
Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!.
(Τωρα διαβασα στην πιο κατω κριτικη οτι τα πηρε στο προσωπο ...
Αβυσσος η ψυχη των γυναικων )

και στησιμο στο μασαζοκρεβατο για ιεραποστολικη καταθεση .
Στον υπολοιπο χρονο που εμεινε προσφερθηκε να μου ξανακανει μασαζ αλλα αποχωρηασα
Επομενη φορα Αλινα , ελπιζοντας σε αφιλτρα
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukos19, black crow, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2018
Φιλε μου ολα καλα και ολα ωραια.. Ευχαριστουμε γιθα την κριτικη. Το μονο που θα ηθελα να πω και οχι μονο για εσενα ειναι το αφιλτρο... Δεν φοβασαι μην κολλησεις κατι?? Σκεψου ολοι μας που παμε να κανουμε αφιλτρα.... Ο ενας θα κολλαει τον αλλον μεσω μιας Ουκρανης.. Το βασικο ειναι να υπαρχει υγεια και μετα απο τα παιχνιδακια..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1