Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 142964
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την Μαρίνα την ξερω αρκετούς μήνες αλλά ποτέ δεν έτυχε να περάσω μαζί της.
Αξίζει όμως να σημειώσω πως είναι με διαφορά για τα δικά μου γούστα η πλεον όπμορφη και περιποιημενη κοπέλα του ιδρύματος.
Αυτό που μου αρέσει στην Μαρίνα είναι πως έχει ενα μυστηριο στο προσωπο της. Ενω δείχνει θερμή και όμορφη γυνάικα εχει ταυτόχρονα και κάτι απομακρο.
Είναι ηλικιας περιπου 30+ μετριου αναστηματος, με πολυ ωραιο προσωπο και επισης ομορφο κορμι. Παντα ειναι βαμμενη και προσεγμενη στην πενα/
Μαλλι ισιο μελαχροινο.
Αποφασισα επιτελους να την δοκιμάσω αφου έκανα κουβεντουλα με την παλια γνώριμη κυρια Βικυ που ειναι στην πορτα και ειναι ακρως εξυπηρετικη και ευγενικη.
στα κυριως τωρα.
Η Μαρινα ειναι εμπειρη γυναικα. φανηκε στο δωματιο. Ξερει την δουλεια της καλα, ειναι επαγγαλματιας. Μασαζ ενα δεκαλεπτο που μου εκανε ξερει και με το παραπανω.
Στα υπολοιπα ειναι επισης πολυ καλη. Με επαγγελματισμο και καλη τεχνικη ξερει να σε χαλαρωσει και να σε κανει να περασεις καλα.
Ειναι μαγκακι αλλα και ελεγκαντ γυναικα. Δεν ειναι για κασκαντεριλικια και ταρζανιες.
Αφηστε την να το παει αυτη οπως θελει και θα σας αποζημειωσει και με το παραπανω.
Εγω προσωπικα ειχα μια πολυ καλη εμπειρια μαζι της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, MIG-35, massagfildimis και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού