Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 34 10
Μασατζίδικα 111580
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αρχικά να ευχαριστήσω δημόσια τον "συνάδελφο" n.smirni76 για τις πληροφορίες...

Πήγα λοιπόν σε Αλίκη χθες κατά τις 17:50.... Ευτυχώς ήταν free εκείνη την ώρα. Δεν την είχα ξαναδει. Έψαχνα κάτι πετιτ και καλό και άκουσα τις συμβουλές του n.smirni76

Μπήκα ακριβώς 18:00 και μου άνοιξε μια ψιλοκοντομάλλα ξανθιά πουράτζα, ρώτησα για Αλίκη (αφού με ρώτησε αν έχω ξαναρθει όπου απάντησα αρνητικά και ότι έρχομαι πρώτη φορά με τις προτροπές ενός φίλου) μου ζήτησε το 50αρικο και για ότι έξτρα θα μιλήσω μέσα με Αλίκη.... Μου πρόσφερε κάτι να πιω αν ήθελα και περίμενα σαλόνι να δω την Αλίκη...

Όταν την είδα τρελάθηκα... ακριβώς το στυλ μου.... πετιτ φουλ, ωραίο ξανθό μαλλί, σαν να είχε κάνει και λίγο σολάριουμ, φοβερό χαμόγελο όλα σούπερ και μου έφτιαξε η διάθεση...

Μπήκα μέσα, πήγα για μπάνιο (όταν μου έδωσαν το οκ γιατί είχε και... κίνηση λίγο) και 18:07 ήμουν μέσα..
Ξαπλώνω μπρούμυτα, έρχεται η Αλίκη και 18:10 ακριβώς ξεκινάμε... Γδύνεται τελείως (εκτός από το μπραζίλιαν κιλοτάκι) και μου κάνει μασαζάκι... Πλάτη, πόδια, κώλος και 18:25 αρχίζει τα χάδια στον πούτσο και τα αρχίδια έτσι μπρούμυτα... να μου λέει "ψυχή μου, τι ωραία αρχιδάκια που έχεις, τι ωραίο πούτσο" κλπ... μετά γυρίζω, κάθόμαι γονατιστός στο μασαζοκρέβατο και την φέρνω μπροστά μου για χαδάκια βλέποντας το πίσω μέρος της και το κωλαράκι της στον καθρέφτη... εκείνη μου έπαιζα τον σκληρό πια πούτσο και χαμουρευόμασταν σαν 15χρονα... να πω εδώ πως ήταν διστακτική στα γλωσσόφιλα όμως μετά της ζήτησα να την γλείψω στο μουνάκι κάτι που δέχτηκε με ευχαρίστηση... μετά που υγράνθηκε καλά, ήρθα όρθιος με τον πούτσο στο στόμα της και ταυτόχρονα να της παίζω το μουνί... μου έγλειφε τέλεια τον κορμό και τα αρχίδια...

ε , εκεί πήρα την καπότα, την έβαλα και την γάμησα ιεραποστολικά αυτή στο μασαζοκρέβατο, εγώ στο όρθιο .. είχα καυλώσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ όπου τα έριξα κατευθείαν σε αυτή την στάση... που να αντέξω ο κακόμοιρος...

μετά μπανάκι και γεια σας...

έφυγα ακριβώς 18:41 από την πόρτα της πολυκατοικίας και μπήκα 17:50... το μπες-βγες της Αλίκης ήταν 18:10 με 18:35.... σύνολο 25 λεπτά δηλαδή... 15 μασαζ + 10 σεξ... Προσοχή, δε λέω πως με ξεπέταξε αλλά ... πχ μπορεί να κάνει έστω 30 λεπτά μασάζ και 15 λεπτά σεξ νομίζω είναι καλύτερο... απλά την επόμενη φορά, εκεί που σταματάει μασάζ και αρχίζει τα χάδια, τα γλειψίματα και τα κόλπα θα την αφήσω αρκετή ώρα παραπάνω πριν περάσω στο σεξ...

Εγώ προσωπικά τρελάθηκα και την γουστάρω.... είναι βέβαια και 50αρικο θεωρητικά πολύ καλό ποσό με ότι κυκλοφορεί (αν συμπεριλάβουμε και την εμφάνιση) αλλά δύσκολο στις μέρες μας... 2 πια είναι τα στανταράκια μου η Αλίκη στο 50αρικο που πληροί τις προϋποθέσεις εμφανισιακά αλλά και η Ειρήνη στην Μάρνης που είναι στο 30ρικο , ναι μεν άλλη φάση εμφανισιακά αλλά.... φουλ έξτρα καλές υπηρεσίες μασάζ και σεξ κλπ....
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.839
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Masazonomaxos, napoleonV1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού