Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216930
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οπως λεει και ο τιτλος η Ναταλια ειναι μια εκφυλη Ρωσσιδαρα σε φατσα και σωμα , ειναι η απεναντι γειτονισσα σου που παντα συναντας τυχαια στην λαικη και θες παντα να της βαλεις οτι αγγουρι βρεις στον κωλο και στο στομα και οπου σου ερθει εκεινη την στιγμη , Ειχα καιρο να συναντησω τοσο κεφατη και ορεξατη Ρωσσιδαρα σε μασσαζερι οποτε θα γραψω δυο λογια για την Ναταλια καθως την πηρα δυο φορες κιολας , την πρωτη την Κυριακη οταν εριξε το σημα ο φιλος zero και την αλλη μεσα στην βδομαδα που μας περασε , και τις δυο φορες με πολυ καλες εντυπωσεις .
Ειχα καιρο να περασω απ το εν λογω ιδρυμα αν και εχω πολυ καλες αναμνησεις απ το συγκεκριμενο λαδομαγαζο στο παρελθον με διαφορα τεμαχια και με μιλφαρες αλλα και με κατι εξωτικες λατινες που εφερνε το μαγαζι πριν χρονια , τελευταιο παλμαρε ηταν αυτη η Βικτωρια η μαυρουλα που παραδοξος ηταν αρκετα καλη για μαυρουλα , σαν χωρος πλεον εχει ανακαινιστει και ειναι αρκετα πιο καθαρος και με ντουζιερες και με καναπεδια καινουργια .

Και παμε στην Ναταλια που προκειται για μια μιλφαρα μελαχρινη με εκφυλη Ρωσσοφατσα , υψος κανονικο προς ψηλη , πονηρο εκφυλο βλεμμα ωραια ματια κι ωραια μπουτια που καταληγουν σε μια ωραια και δυνατη κωλαρα σου κανει βεβαια ενα κλικ απ το σαλοναρισμα οτι πρεπει να εχει εμπειρια στο γαμησι κι αυτος ισως ειναι ενας λογος κιολας που δεν το πολυσκεφτεσαι και περνας .
Με το που μπηκε και με ειδε να βγαινω απ το ντουζ της εβγαλα φορεματακι και εσωρουχα κι ετσι οπως ημασταν ορθιοι ξεκινησα να της ριχνω τα πρωτα φιλια , στην αρχη ηταν διστακτικη μετα σαν να εσπασε καπως ο παγος και φιλαγε πιο θερμα , καθισα στον δερματινο καναπε αυτη ανοιξε την πετσετα που ειχα και πριν ξεκινησει την πιπα ξεκινησε να μου φιλαει τους γυμνασμενους προσαγωγους μου με πολυ ναζι και καυλα ( το ειχε κανει και την πρωτη φορα αυτο ) το εκανε για αρκετα λεπτα σε ολο το μηκος των προσαγωγων μου και μπορω να πω με καυλωσε αρκετα αυτη η εικονα , ετσι της εκανα νοημα για πιπα την οποια ξεκινησε αφου πρωτα εγλειψε για κανα 2λεπτο τα διδυμα , η πιπα της δεν θα πω οτι ειναι σουπερ κορυφαια , αλλα βγαζει μια καυλα κι εναν αισθησιασμο , μετα απο λιγο την εβαλα εγω στα τεσσερα στον καναπεδακο της ανοιξα τα κωλομαγουλα κι αρχισα να της γλειφω την μουναρα και την τρυπουλα της , εδω να σημειωσω 1ον οτι ειναι πεντακαθαρη δεν ειχα μυρωδιες περιεργες και 2ον οτι γουσταρει αρκετα το να της γλειφουν την μουναρα ... υγραινεται μια χαρα η μιλφαρα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα ετσι λοιπον αφου ετοιμασα τη μουναρα της η οποια ειναι και αρκετα στενη μπορω να πω βαλαμε καποτουλα και ξεκινησαμε το γαμησι , πρωτη σταση την εβαλα μπρουμητα με το κορμι της να ειναι πανω στο μασσαζοκρεβατο κι εγω απο πισω ορθιος να καρφωνω την μουναρα της και μετα απο κανα 5λεπτο την εφερα στον καναπε να κατσει απο πανω μου να δω αν ξερει να καβαλαει ... πραγματικα σε αυτη την σταση εδωσε ρεσιταλ η μιλφαρα η οποια οσο την ειχα γραπωσει απ τα κωλομαγουλα και την ανεβοκατεβαζα με λυσσα πανω στο καυλι μου αυτη ειχε γειρει πανω μου και με φιλαγε και μου ελεγε συνεχεια davai davai και η ανασα της εκαιγε απ την καυλα ... σε καποια φαση κανω να πιασω το καυλι μου να το βγαλω απ το μουνι της και ηταν μουσκεμα η καποτα απ τα μουνοζουμα η μιλφαρα κατεβαζε φουλ ζουμια στην σταση αυτη και δεν ειχε πει τιποτα , αιντε να καναμε αλλες 2 στασεις κι οταν ενιωσα να ερχεται το τελος την εβαλα ανασκελα πανω στο μασσαζοκρεβατο με το κεφαλι της στα πλαγια πηγα διπλα της ορθιος και την εβαλα να με τσιμπουκωνει και να γλειφει τις μπαλες μεχρι που ξεκινησα να χυνω οχι στο στομα καθως δεν θελει αλλα σε λαιμο και μπουστο μεχρι που τα αδεισα ολα πανω της Ναι!Ναι!Ναι! ... αυτη με ευχαριστησε στην γλωσσα της αφου Αγγλικα δεν ξερει γρι , κι εγω της ειπα οτι θα ξαναρθω παλι καποια στιγμη διοτι παλι περασα αψογα με την παρτη της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσα Γλώσσα
Ανακεφαλαιωνοντας λοιπον η Ναταλια προκειται για μια πολυ καυλερη και ορεξατη γυναικα η οποια πιστευω αν της φερθεις ωραια και την περιποιηθεις κι εσυ βγαζει πολυ καυλα και γουστα και γινεται ενα παθιασμενο θηλυκο ετοιμο να σε ακολουθησει σε οτι της ζητησεις , με εμενα εβγαλε πολυ καλη χημεια στο κρεβατι κι ελπιζω να διατηρησει τις ορεξεις και τις επιδοσεις της ολο το διαστημα που θα μεινει στην Αθηνα , αυτα τα ολιγα για την μιλφαρα θα ξαναδοκιμαστει παλι καποια στιγμη να δω σε τι φαση βρισκεται , ευχομαι καλα γαμησια σε ολους μασσαζοβιους και μη Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΚουλΚουλΚουλ
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.352
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Epicuros, dmtrsxxx, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
" ...ξεκινησε να μου φιλαει τους γυμνασμενους προσαγωγους μου" αντε μωρη ψωναρα!
14 Μαΐου, 2018
Χμμμ; πιπα με ή χωριs τελικα ...?? γιατι απο κατω ο φιλοs zero γραφει με ....μια διευκρινιση θα ηταν χρησιμη ....Καπέλο
14 Μαΐου, 2018
Από τη περιγραφή σου κ μόνο δεν 8α άντεχα πάνω από 5λ (ειδικά πρώτη φορά). Μπράβο ρε μαν Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3