Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Μασατζίδικα 83513
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
επίσκεψη στο ιδρυμα. 3 κοπελλες. διαλεγω την Μαρια, μικρη κοντοπουτανο με ασπρο φορεμα μινι , καλο σωματακι . μπηκα στο δωματιο [ μου ζητησε απο πριν τα 60 ευρώΝτροπή] . κανω ντουζ σε ξεχωριστο χωρο κ ξαπλωνω στο μασαζοκρεββατο. ερχεται και αρχιζει το ζυμωμα. κ οταν λεω ζυμωμα εννοω σαν να ζυμωνει τσουρεκια. Μηδεν γνωση μασαζ κ μονο πλατη. Δεν μου βγαζει την πετσετα κ απορω. ασε λεω , θα παρει πρωτοβουλία κάποια στιγμη...περιμενω περιμενω...τιποτα. αμιλητη [ μηδεν ελληνικα] κ καποια στιγμη την βγαζω εγω...συνεχιζει απτοητη το ζυμωμα, ο χρονοσ περνάει...μου λεει you like massage???? Not only της λεω...τιποτα αυτη....συνεχιζει...καποια στιγμη περνω πρεφα οτι εχει περασει 20 λεπτο[ ειχα παρει μιση ωρα] κ αναγκαστικα γυρνάω και της λέω "αντε..." τοτε λέει ΑΑΑΑΑ only 10 minute!!!κ της λέω γιατί τοσο ώρα έκανε μονο μασαζ κ μου λεει" you didnt say anything' Τα περνω στο κρανίο... αλλα δεν θα σε αφησω αγαμητη...αρχιζει πιπα με χερια...την κοβω την ανεβαζω απο πανω, μετα στο μασαζοκρεββατο , πισωκολλητο κ ξανα απο πανω reverse οπου ηρθε το τελος...κ εκει γινεται το κουλο...μολις τελειώνω πετάγεται λες και έφαγε ρευμα και λεει [ 30 minutes over} κ φευγει τρεχοντας....το ακομα πιο φοβερο , ειναι ότι ενα λεπτό πριν η μαλακω η αλλη απεξω που το παιζε τσατσα ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΦΩΝΑΞΕ ΜΑΡΙΑΑΑΑΑ!!!!ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟΚεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, George Mitsibonas, giorgosman1 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2018
Απαράδεκτοι!
11 Μαΐου, 2018
Αφού έχεις καλομάθει στα λουκούμια, το παστέλι τι το ´θελες!
11 Μαΐου, 2018
Φίλε μου εχεις απόλυτο δίκαιο.Τελευταία αυτό το φαινόμενο έχει παρατηρηθεί και σε άλλα ελαιοτριβεία.
12 Μαΐου, 2018
καλα σου είπε αφού με τοσο χάλια μασαζ δεν είπες τίποτα σημαίνει οτι αποκοιμήθηκες. ειναι καλό το μαράκι μη μου το μαλώνετε!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4