Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συντομο πέρασμα απο το μαγαζι της κας Λιουντας για να τσεκαρω αν υπαρχει κατι καινουργιο, μιας και το καταστημα πάντα έχει νεες αφηξεις κατα διαστηματα και ενα εισαι τυχερος μπορει να πετυχεις καλες περιπτωσεις.
Στο κατασημα ηταν η Ουκρανιδα βυζαρου Λωρα την οποια εχω τιμησει αρκετες φορες με αριστες εντυπωσεις, η Ελληνιδα Βερονικα, η σεξυ μιλφ Αλεξανδρα απο Σιγκαπουρη και ΟΥΠΣ! μια εκπληξη!
Η Δεσποινα!
Η Δεσποινα ειναι μι ασεξυ μιλφ ξανθια Ελληνιδα. Μετριου αναστηματος , αδυνατη και καλλιγραμη.
Ξανθο ισιο μακρυ μαλλι, αρκετα επικοινωνιακη και ευχαριστη, φορουσε γοβες και ενα μαυρο σεξυ κολαν.
Μιλησα λιγο μαζι της και μου ανεφερε πως κανει χρονια επαγγελματικο μασαζ αλλα πρωτη φορα βρισκεται σε μαγαζι που προσφερει και το αισθησιακο πακετο...
ηταν για αυτο τον λογο λιγο τρακαρισμενη μιας και νομιζω ηταν η δευτερη μερα της στο καταστημα.
Αποφασισα να περασω μαζι της γιατι με κερδισε και η σεξυ παρουσια της αλλα και το γεγονος οτι μου αμεφερε οτι γνωριζει καλο μασαζ.
Πραγματι το μασαζ της είναι καταπληκτικο!
Δυνατο εκει που πρεπει (ποδια, πλατη) με σωστες πιεσεις στα σωστα σημεια, φοβερη, απο τα καλυτερα μασαζ που μου εχουν κανει!
Πληρης χαλαρωση και ανακουφιση.
Στη συνεχεια (στο δευτερο μερος) αφαιρεσε ολα τα ρουχα της (και τα εσωρουχα) μου εκανε λιγο αισθησιακο μασαζ και τα υπολοιπα ηρθαν μονα τους!
Ζεστα υγρα φιλια σε ολο το σωμα, φιλια στο στομα, πολυ καλο στοματικη περιποιηση και πολυ καλη συμμετοχη,
Αξιζει να αναφερω πως εχει σχετικα στενο κολπο κατι που κανει την αισθηση στην συνευρεση ακομα πιο απολαυστικη.
Πολυ καλη περιπτωση , που ευχομαι να κατσει στο μαγαζι και να μην αποχωρησει γιατι πραγματικα αξιζει!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, whois και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
για να μην την πατησουν και αλλοι.ο χωρος είναι μετριος και οι κοπελλες χαλια.μεγαλες σε ηλικια και όχι τιποτα το ιδιατερο,αυτη που δοκιμασα στο μασαζοκρεβατο απλα διεκπεραιωτικη.εγω την πατησα διαβαζωντας τοσες θετικες κριτικες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1