Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 444319
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευρισκόμενος στο "κλεινό άστυ" για λίγες μέρες πέρασα από τα παλιά λημέρια μετά από ενημέρωση από το site της Μπακνανά με τις φωτογραφίες των κοριτσιών όπου το ενδιαφέρον μου τράβηξε η Ειρήνη.Έτσι την διάλεξα όταν έφθασα εκεί και είδα τα κορίτσια και εφόσον ήταν ελεύθερη ,την διάλεξα.Καλή επιλογή όπως αποδείχθηκε.Η Ειρήνη λοιπός είναι αυτό το κορίτσι που βλέπετε στις φωτογραφίες...ψηλή,σώμα γεμάτο με ωραίες καμπύλες σωστά κατανεμημένες,πρόσωπο καλό,μαλλιά κοντά, μακρύτερα σε μία πλευρά με πολύ καλά ελληνικά λογω μακρόχρονης παρουσίας στην χώρα μας.Η 'Ολγα με πέρασε στο μικρό δωμάτιο με τους χαμηλούς πάγκους στις τρείς πλευρές του δωματίου,πετσέτα και παντόφλες μίας χρήσης και η απαραίτητη πορτοκαλάδα.Μπάνιο,σκούπισμα και αναμονή.Ήρθε λοιπόν η Ειρήνη με μαύρο κοντό φόρεμα που αγκάλιαζε σωστά το δυνατό της σώμα,χαιρετισμός γνωριμίας και έναρξη μασάζ.Πολύ καλό,δυνατό σε όλα τα σημεία με σωστές πιέσεις που σε χαλαρώνουν όσο χρειάζεσαι,λίγη κουβέντα γενική για την ατμόσφαιρα και μετά σιωπή για απόλαυση.Αρκετή ώρα χωρίς βιασύνη που σε βάζει σταδιακά στο σωστό κλίμα.Κάποια στιγμή και αφού σταδιακά είχε αφαιρέσει το φόρεμα και το σουτιέν,αισθάνθηκα τα χείλη της και γλώσσα στην μέση και τους γλουτούς μου σαν να έλεγε "αρχίζουμε το παιχνίδι¨!Γύρισμα και ξεκίνησε ένα πολύ καλό δεύτερο στάδιο όπως συνηθίζεται να λέμε.Φιλιά με θέρμη,επαφή με τα χέρια και τα σώματα,ωραία αίσθηση του δέρματος,ωραία γεύση και άρωμα.Ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο μετά από δική μου επιθυμία και έναρξη περιποίησης από εμένα.Δεκτική σε όλα και απόλαυση από τους δύο.Piersing στην αριστερή θηλή(ωραία αίσθηση στην γλώσσα και στο στόμα μου),ένα άλλο ακριβώς πάνω από την κλειτορίδα,και λίγο πιο αριστερά.Δέχθηκε θετικά την περιποίηση μου στα χαμηλά επίπεδα,υγράνθηκε με ωραία γεύση και απόλαυσε όσο επιθυμούσε.Ήρθε και η δική μου σειρά για περιποίηση και αναπόφευκτα ήρθε το τέλος.Σκούπισμα στις πατούσες και αφαίρεση λαδιού για αποφυγή ατυχήματος.Έκανα το απαραίτητο μπάνιο με το άοσμο body shampoo(πολύ καλό για τους παντρεμένους) και ξαφνικά μπήκε στο δωμάτιο με ένα μικρό πλαστικό ποτήρι που μέσα είχε ένα δυνατό mouth wash λέγοντας μου "βάλε λίγο νερό και χρησημοποίησε το".Κίνηση που δείχνει απόλυτο σεβασμό στους πελάτες.Σκούπισμα,ντύσιμο,τοποθέτηση του αντιτίμου στο κρεβάτι και αποχώρηση με την Όλγα να με ρωτάει άν πέρασα καλά και προσφορά καραμέλας.Θετική απάντηση μου και ελπίζω να μην κούρασα.Να περνάτε και να περνάμε όλοι καλά!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, baroc, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2017
Ευχαριστώ συναγωνιστή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1