Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215596
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πρώτη επισκεψή στον χώρο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ο αρκετά μακρύς διαδρομός οπού είχε αρκετα δωμάτια. Η κυρία επί της υποδοχής δεν με πήγε σε κάποιο σαλόνι αλλα κατευθείαν στο δωμάτιο. Το δωμάτιο σχετικά στεναχωρό. Είχε μια συγχρονή ντουζιέρα, ένα σχετικά καλό μασαζοκρεββατο, ένα τραπεζάκι και μια καρέκλα. Το καλό ήταν ότι είχε ένα αερόστρωμα για nuru. Η ατμόσφαιρά και τα χρώμματα του δωματίου σχετικά ψυχρά, πράγμα που δεν βοηθάει στο να δημιουργήθει η καταλλήλη ατμόσφαιρα για χαλαρωτικό μασαζ. Παρέλασαν 4 κοπέλες, όχι κάτι ιδιαίτερο. Προτίμησα την Ντανίελα από Μολδαβία, ένα καστανό πιπίνι (20-22 ετών)-με όμορφο προσωπάκι και καλό σώμα αν και σχετικά χαλαρό, λευκή επιδερμίδα, τριαρία βυζία. Δεν ξερεί ελληνικά, αγγλικά και η συννενοηση έγινε με νοημάτα. Ξεκινήσε ένα πολύ μέτριο χαλαρωτικό μασάζ. Προφανώς στην κοπέλα δεν της έχουν κάνει κάνενα σεμινάριο για μασαζ , γιατί αν επέλεγα οποίαδήποτε κοπέλα έξω στο δρόμο, το ποιο πιθανόν να μου έκανε καλύτερο μασαζ. Στα του σεξ, προτίμησα το αεροστρωμα για ποιο ανέση. Απλώς η κοπέλα δεν το κατέχει το αθλήμα. Καμία πρωτοβούλια. Γλωσσοφιλα πολύ επιφανειακά, μουνακι με οσμες το οποίο υγραίνεται αρκετά δυσκολα. Η πιπα πολύ μέτρια και αυτό με πολύ καθοδήγηση από την πλευρά, ,οχι δαχτυλα στην κωλοτρυπίδα. Σχετικά στενή, αλλά τι να το κάνεις αφού η κοπέλα δεν ξέρει να γαμηθεί. Πεταμένα λεφτά, δεν τα έδινα σε καμιά φιλάνθρωπία να φάει καμία οικογένεια. Μαυρό από εμένα
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taksiarxis, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού