Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Μασατζίδικα 45267
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μιας κι ειχα σηκωμαρες ειπα να περασω απ το λιοτριβι στυ Συγγρου.
Σαλοναρισμα και μου κανε κλικ η Τζουλια,μιλφακι Ρωσσικο,φαρδοκαπουλο(Καζαντζακης),προστυχομουτρο(Καραγατσης),καβλομεζες(Βλασσης)
Ντους και στα ενδοτερα.Σκαει το μιλφονι,γδυνεται,πρωτη κρυαδα.Ο κωλος πεσεμενος και ο βυζος χαλροΤΑΤΟΣ!Τες πα,αρχιζει μασαζ-αδιαφορο-και μετα απο τρια λεπτα μου λεει να γυρισεις μωρο μου!
Μωρο πενηντα χρονω,110 κιλα!!Δε γαμιεται,γυρναει το ...μωρο.Πιπα καλη,με σαλιο χωρις χερακια και μαλακιες αλλα οχι και σουπερ.dt δεν κατεχουμε,λιγο σαλιαρισμα στα @@ και σκουφος.
Κρυαδα νουμερο δυο....Πηγαδα λεμε,του Μελιγαλα και βαλε.Ειτε αυτην γαμουσα ειτε το ρηγμα του Σαν Φραντσισκο ενα και το αυτο.Να χυσω ετσι?out of question!!!
Πιπα ξανα,στα γονατα με ολιγο απο πουτσοσκαμπιλα....Κι εκει που παει να γινει λιγο καλυτερο το σκηνικο,μιλαω ο μαλακας και λεω "θα σε χυσω τωρα καβλα"!!!!(ποιητικη αδεια)Δεν το βουλωνα ο μαλακας,
τον βγαζει απ το στομα και τον κατευθυνει στο πατωμα,λες κι εχυνα οξινη βροχη!Τα Βλασσακια στο πατωμα ρε πουστη μου?Ξενερωσα τελειως,ντυθηκα κι εφυγα
Τζαμπα το καβλιαρικο μουτρακι Αυτα απο μενα φιλτατοι,κι ευχες για καλα Κατσικογάμης

Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.356
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, sonog, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2017
Κορυφαία κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1