Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215371
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη σήμερα στο καλύτερο - από άποψη υποδομής - μασατζιδικο

Φαίνεται ακούστηκαν οι ευχές συναγωνιστών και το ρόστερ φαίνεται να ανανεώνεται συνεχώς. Τώρα με νεανικό αίμα από Ρωσία!

Να σημειώσω ότι όταν έφτασα στο μαγαζί όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα (και έχει πολλά)! Προλάβω αυτά παρέλασαν 5-6 κορασίδες. Μια Ελισαβετ που μαρεσε την πρόλαβε συναγωνιστής που είχε αφιχθεί λίγα λεπτά νωρίτερα. Πέρασα με Βασιλική που μόλις είχε βγει από προηγούμενο πελάτη

Το κορίτσι είναι πανέμορφο. Ηλικία 20-25. Βυζι Β φυσικό και απίστευτα στητό. Φατσούλα καυλιαρικη που θες να την χύσεις. Στα του αγώνα δείχνει να το φχαριστιεται. Πίπα ακα, ολίγον ρηχή αλλά με παρότρυνση (και λίγο σπρώξιμο) βαθιά. Στησίματα πολύ ωραία. Ανατομία καταπληκτική. Αδύνατη αν και με λίγο γυμναστήριο θα ήταν ακόμα καλύτερη. Κωλο δεν δίνει αλλά δέχεται δακτυλοσκόπηση (μπρος και πίσω)

Γενικά μπορεί να γίνει στανταρακι καθως πραγματικά πανέμορφη αν και με χάλασαν 2-3 πραγματάκια:
1. Έληξε το προγραμμα στα 40-45 λεπτά (με γύρισε, μου έκανε λίγο μασάζ και μπροστά, με έφτιαξε, και εκεί που ήρθε να μου ψιθυρίσει και εγώ φανταζόμουν να μου πει "είσαι έτοιμος για δεύτερο γύρο" μου λέει "χρόνος τελείωσε".Κεφάλι σε τοίχο!
2. Το μασάζ δεν είναι μασάζ αλλά χάιδεμα. Δεν με χάλασε καθότι χαλάρωσα αλλά αν θέλετε δυνατό μασάζ δεν ταιριάζει
3. Της λέω κάποια στιγμή είσαι πανέμορφη, και αντί να πει ευχαριστώ μου απαντάει το ξέρω! Γέλασα και νομίζω είπα ψωνάρα (αλλά δεν το κατάλαβε τα ελληνικά της είναι που βασικά)

Γενικά σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη, αν προσέξετε και τον χρόνο θα περάσετε σίγουρα καλα
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βασιλική
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alextom, astatos123, aaa1980 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού