Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανό πέρασμα από το κατάστημα παρότι είχα κάνει την κατάθεσή μου σε άλλο κατάστημα είπα να δοκιμάσω και δω! Η κ. Λούντια με υποδέχτηκε με ένα πολύ μεγάλο χαμόγελο με ενημέρωσε για το πρόγραμμα και την τιμή και μου έδειξε τις κοπέλες! Επέλεξα την Αλίνα και δεν μετάνιωσα καθόλου. Μου έκανε ένα εξαιρετικό μασαζ και μετά άρχισε η περιποίηση και στον κατακαυλωμένο πούτσο μου όσο εγώ έγλυφα τις βυζάρες της. μου έκανε ένα πολυ καλό τσιμπούκι αλλά είχα καυλώσει πολύ άσχημα και ήθελα να την πάρω αμέσως... στα όρθια ακι απο πίσω στο μασαζοκρέβατο να την πηδάω σαν να μην υπάρχει αύριο ενώ έπαιζα με την κωλάρα και τις βύζάρες της. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό που η κοπέλα δίνει πολύ πόνο. Ξέρει να δουλεύει με τα πόδια της για να στον τουμπανιάζει και να μη θες να βάζει τέλος στο ξέσκισμα. τελικά κατάφερα να χύσω προς το τέλος της ώρας με μένα και την Αλίνα να έχουμε γίνει μούσκεμα και ένα μεγάλο χαμόγελο στο πρόσωπό μου! Άλλο ένα ρεπό που αξιοποιήθηκε κατάλληλα! Καλά γαμήσια συναγωνιστές.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού