Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654639
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωί-πρωί με τη δροσούλα είπα να επισκευτώ το εν λόγω κατάστημα και να πάρω κατα πριτίμηση τη Jesica. Αφού φτάνω μου ανοίγει η Τσατσά και μου ανακοινώνει ότι είναι ακόμα πρωί και δεν έχουν έρθει τα κορίτσια. Προσφέρθηκε να με ξεναγήσει στο χώρο και να με κεράσει καφε μέχρι να έρθουν. Ευγενέστατη μου εκανε την ξενάγηση και είχαμε μια χαλαρη κουβεντούλα. Σε λίγο αρχίζουν να φτάνουν τα κορίτσια και παιρνούσαν ένα ένα απ´ το καθιστικό. Έρχεται και η Jesica με ένα εφαρμοστό τζινάκι όλο καύλα και κάνω νόημα στην τσατσά να κανονίσει πριν μας τη φάει κανένας άλλος συναγωνιστής. Μπαίνω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Jesica φτιαγμένη και φρεσκαρισμένη. Έπαθα πλάκα! Αρχίζει ένα αισθησιακό μασάζ που καταλίγει σε πίπα και έπειτα από δική μου προτροπή το γυρίζουμε σε 69. Έγλειφα, δαχτυλοσκοπούσα και θαύμαζα το πεντακάθαρο μουνάκι και κωλαράκι της ενω απολάμβανα αριστοτεχνική πίπα. Μετά τη γυρίζω σε Κατσικογάμης και τελειώνω στο πρόσωπό της. Μπανάκι και μετά φιλότιμο μασάζ μέχρι να με ξανακαυλώσει για να αρχίσει ο 2ος γύρος. Στο 2ο γύρο ειχα περισσότερες αντοχές και την απολαυσα πραγματικά. Βαθιά γλωσσόφιλα, αραία στησιμάτα και το τελείωμα να έρχεται με τη Jesica στα γόνατα και εγώ να της "αδειάζω" ό,τι μου είχε απομείνει απ´ τον πρώτο γύρο. Έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη το οποίο κράτησε μέχρι το βράδυ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Jessica
Don-Juan
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 albertontino1, lastfallen, lemourios και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2017
Ωραίος φίλε!
Και μου έδωσες ιδέα....μόνο έτσι βρίσκει κανείς την Τζέσικα ελευθερη Κουλ
11 Ιανουαρίου, 2017
Συμφωνώ και επαυξάνω!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2