Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215695
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και έχουν γίνει περιγραφές από άλλους συναγωνιστές,η Βερόνικα είναι ξανθιά κοπέλα με όμορφο πρόσωπο,σώμα κανονικό με μικρό στήθος και με ωραίο κώλο.

Και τις δυο φορές που την επέλεξα ήταν πολύ καλή:

Μασάζ χαλαρωτικό όσο και όπου έπρεπε.
Άρχισε από ψηλά από πλάτη και μέση (όπου και επέμεινε ύστερα από δική μου υπόδειξη) για να προχωρήσει στα πόδια αγγίζοντάς,χαιδεύοντας και τρίβοντάς με και στο επίμαχο σημείο!

Η όλη διαδικασία κράτησε αρκετά ώσπου λέγοντάς μου να γυρίσω ανάσκελα,ήρθε η ώρα για το δεύτερο μέρος.
Με πολλά φιλιά και αισθησιακά τριψίματα παντού με έκανε πύραυλο!
Έτσι άρχισε ένα πολύ καλό,βαθύ και υγρό στοματικό,παιχνιδιάρικο και με σέξυ κοιτάγματα από τα ωραία μάτια της.
Πολύ ερεθιστικές οι αντιδράσεις της και οι μορφασμοί της στην δική μου ανάλογη περιποίηση όταν με τη σειρά μου την ξάπλωσα ανάσκελα στο μασαζοκρέββατο.

Επειδή οι αντοχές μου ένοιωθαν να λιγοστεύουν,σταμάτησα,σηκώθηκε,μού πέρασε προφυλακτικό,έσκυψε στήθηκε μπροστά μου και κοιτάζοντάς με έδωσε (με τον καυλωτικό τρόπο της) το σύνθημα για τα παρακάτω:
Άντεξε σε σφυροκόπημα,ζητώντας μάλιστα και πιο έντονο και δυνατό ρυθμό ενώ έλεγε τα δικά της ερεθιστικά (και όχι ηθοποιίστικα) προστυχόλογα.
Νοιώθοντας το τέλος να έρχεται,πέταξα το προφυλακτικό,την έφερα και γονάτισε μπροστά μου και ύστερα από λίγο τελείωσα ασπρίζοντας τα ωραία στητά στηθάκια της.

Στο δωμάτιο και τις δυο φορές έμεινα σχεδόν μια ώρα ενώ ο γενικός χώρος είναι πεντακάθαρος και μοντέρνος και το δωμάτιο πολυτελές με ντουζιέρα,καναπέ και όλα τα κομφόρ.

Σαν κατάληξη,η Βερόνικα διαθέτει και συνδυάζει το πακέτο όμορφης και νεανικής εμφάνισης με καλές υπηρεσίες και στα δύο μέρη της μασαζοσυνεδρίας και σίγουρα αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή η οποία συνίσταται ανεπιφύλακτα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grgcpr, Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2017
Η κοπέλα , σύμφωνα και με την δίκη μου εμπειρία είναι πολυ καλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1