Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654979
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπορεί να την έχω επισκεφτεί αρκετές φορές και να είμαι πελάτης αλλά το κορίτσι αξίζει...Σπάνια να τη βρείς ελευθερη μίας και ο κόσμος που γυρίζει τα μασάζ την γνωρίζει και την επιλέγει...
Βρισκόμουν στη περιοχή και πέρασα από το μαγαζί...Η Τζέσικα απασχολημένη και έτσι αποχώρησα και γύρισα μετά από μία ώρα όπου ολοκλήρωνε το πρόγραμμά της!Πέρασα στο δωμάτιο και την περίμενα...Ήρθα μετά από λίγο φιληθήκαμε και μπήκα για ντουζάκι μέχρι να μου φέρει κάτι να πιω...Αφού ετοιμάστηκε επανήλθε και ξεκινήσαμε το μασάζ...Πολύ ωραίο μασάζ,σφιχτό όπου πρέπει χαλαρό όπου επιτρέπεται...
Μετά από μία ολοκλήρωση του μασάζ ήρθε σιγά σιγά η ώρα των περιπτύξεων...
Γύρισα απ΄την άλλη και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα...Αγκαλιές σφιχτές και τριψίματα σε όλο το σώμα.Στοματικό άψογο όπως πάντα με περιποίηση και καραμέλωμα στην από κάτω περιοχή!Ανταπόκριση και από εμένα με περιποίηση στο πεντακάθαρο γατάκι της....
Σεξ σε δύο μόνο στάσεις,πρώτα πισωκολλητό και μετά ιεραποστολικό στο καναπέ όπου νιώθοντας το τέλος να πλησιάζει αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στα βυζάκια της!

Η συμμετοχή της και η όρεξή της για αλλη μία φορά σούπερ...Νομίζω πως δικαιολογημένα είναι στις πρώτες προτιμήσεις των μασαζάκηδων....

Αυτά για την Τζέσικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη..!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού