Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215707
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα της αποχης μου για αρκετο καιρο απο το "πεδιο μαχης" επανηλθα προσφατα ξεκινωντας χαλαρα απο μερικα μασαζ.
1η επιλογη μου το Delight7 Επισκεψη Σαββατο απογευμα , χαλαρη μαλλον ωρα , αφου περνωντας απο το γραφειο της υποδοχης εμφανιστηκαν 5-6 διαθεσιμα κοριτσια. Επελεξα την Βερονικα για 1 ωρα και η επιλογη αυτη αποδειχθηκε καλη. Με συνοδεψε σε ενα απο τα πολλα δωματια που ειδα στον διαδρομο, το οποιο ηταν αρκετα μεγαλο , καθαρο και ειχε και σαουνα. Αφου με αφησε 5 λεπτα να ετοιμαστω μπηκε στο δωματιο και ξεκινησε ενα πολυ καλο μασαζ σε ολο το σωμα Γυρνωντας και πριν ξεκινησει το β μερος , της ζητησα να βγαλει και τα εσωρουχα. Το σωμα της αδυνατο με ωραιο κωλο, στηθος σχετικα μικρο (2αρι) ξεκινησε με πιπα , ακαποτη deepthroat η οποια ηταν καταπλικτικη! και με αυτο τον τροπο ηρθε το τελος μετα απο μερικα λεπτα. Ειχε απομεινει λιγος χρονος στον οποιο μου εκανε μασαζ απο μπροστα. Ετοιμαστηκα και με συνοδεψε στην πορτα. Συμπερασματικα περασα μια καλη ωρα με μια ομορφη και ευχαριστη παρουσια απολαμβανωντας καλο μασαζ.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
grgcpr
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού