Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654891
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο ελαιοτριβίο για την Τζέσικα. Ως συνήθως απασχολημένη. Λέω να δω τις άλλες κοπέλες. Ξεχώρισα δύο, μία κοντούλα αδύνατη, νεαρά σε ηλικία (δεν συγκράτησα όνομα) και την Μόνικα. Συμφωνώ λοιπόν να μπω με μόνικα για μία ώρα, και αμέσως μετά να μπει η Τζέσικα αφού είχα χρόνο. Μάλιστα λέω αν συμπέσουν τα κορίτσια ακόμα καλύτερα.

Να σημειώσω πρώτη συνεύρεση με Μόνικα.
Στα θετικά:
1. Απίστευτο μασάζ, από τα καλύτερα σε τέτοιο μαγαζί
2. Πολύ καλή πίπα
3. Σφιχτή/γυμνασμένη (είχα τις ανησυχίες μου μέχρι να γδυθεί)

Στα αρνητικά:
1. Έφαγε χρόνο από το τέλος (περίπου 15επτά). Πιθανόν επειδή κάναμε το σεξ πριν το μασάζ, είχε στο ρεπερτόριο της συγκεκριμένο χρόνο μασάζ. Το κακό είναι ότι δεν συμπέσανε καθόλου (περίμενα και 5 λεπτά μόνος μου, ενώ από χρόνο άνετα συμπίπταν 10 λεπτά)
2. Δεν μύριζε καθαριότητα σαν την τζέσικα

Για την Τζέσικα δεν χρειάζεται καμία κριτική, το κορίτσι ίσως είναι ο,τι καλύτερο κυκλοφορεί σε μασαζερί...

Γενικά πέρασα πολύ καλά, πάνω από 1 ώρα μασάζ, και 2 φορές σεξάκι, ακόμα κι αν δεν βγήκε όπως θα ήθελα (ονειρευόμουν την διπλή πίπα που μου είχε κάνει Νικόλ-Τζέσικα, η πρώτη έχει φύγει για την χώρα της μου είπαν).
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2016
Η Μόνικα και Τζέσικα είναι οι κορυφές του μαγαζιού για να μη πώ οι κολώνες του. Απλά επειδή έχω παρατηρήσει τη σχολαστικότητα της καθαριότητας της Μόνικας (μπάνιο κάθε φορά μετά από συνεύρεση με πελάτη, στόμα που μυρίζει listerine και ποτέ τσιγαρίλα, κλπ) δε θα συμφωνήσω με τη παρατήρηση.
Ο συνδυασμός να ξεκινήσεις με gfe της Μόνικας (με το ειδικό τοπικό μασάζ της - που ελπίζω να σου έκανε) και συνέχεια με το pse της Τζέσικας (χρειάζεται δυνατά χέρια - δεν συστήνεται για πρωτάρηδες) όλα τα λεφτά. Και με τη σωστή σειρά.
Σωστός ο παίκτης !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1