Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215662
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρκετό καιρό τώρα οι επισκέψεις μου έχουν "στρέψει" προς τον χώρο των μασάζ,όχι εντελώς αλλά το μεγαλύτερο μέρος αυτών...Έτσι καιρό αναζητούσα κάτι που θα σπάσει τη μονοτονία στα "ελαιοτριβία" της Αθήνας...Όχι πως δεν υπάρχουν επιλογές αλλά το να υπάρχουν μία και δύο εδώ και καιρό χωρίς ανανέωση είναι κάπως...
Να λοιπόν όμως που ήρθε καινούργιος χώρος με καινούργια κάποια από αυτά κορίτσια και με μία top η οποία ακούει στο όνομα Λίκα...

Έσπευσα να την γνωρίσω γρήγορα,γρήγορα λοιπόν στο Νέο Κόσμο όπου βρίσκεται το ίδρυμα...Παρκάρισμα όπως και στα άλλα ιδρύματα εκεί κάπως με δυσκολία,θέλει υπομονή αλλά με δύο τρεις βόλτες θα βρεις...Υποδοχή από την πολύ ευγενική κυρία που ήταν πριν στο 40-42.Πάρα πολύ εξυπηρετική και έτοιμη να σε εξυπηρετήσει...Με κέρασε ποτό και μου παρουσίασε τις κοπέλες...Φυσικά η επιλογή ήταν μία...Και έτσι μου έφερε την Λίκα στο δωμάτιο...

Για όσους δεν την έχουν δει πρόκειται για μια ξανθιά γυναίκα με έκφυλο ρώσικο πρόσωπο,απαλό δέρμα όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου,μέτριο στήθος και άψογο κώλο...Πραγματικά είναι πολύ όμορφη παρουσία!

Έκανα ένα μπάνιο να φρεσκαριστώ και περίμενα την Λίκα...Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε...

Πρώτα ξεκινήσαμε με φιλάκια πεταχτά στο στόμα για να καταλήξουμε σε έντονα γλωσσόφιλα...Φιλιά χωρίς μέτρο,σε λαιμό,στόμα,στήθη και πιο κάτω...Της αφαίρεσα τη ρόμπα της και έγλυψα το στήθος της για λίγα λεπτά...Μετά περιποιήθηκα και το γατάκι της το οποίο ήταν καθαρό και γενικότερα μοσχοβολούσε...!Μικρή διακοπή για λίγα πετά μασάζ...Όλα κι όλα πέντε λεπτά μόνο στη πλάτη μου...Εγώ την σταμάτησα,δεν άντεξα ,ήθελα να περάσω στο πρόγραμμα...Άμεση ανταπόκριση και από αυτή με πολύ καλό στοματικό με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής αλλά και καραμέλωμα στα @@@κια!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση πισωκολλητό,στήθηκε στο μασαζοκρέβατο με το ένα της πόδι επάνω και το άλλο κάτω...Πολύ καλό σέξυ στήσιμο...Αλλαγή για πιο έντονο σεξ στα όρθια με έντονους αναστεναγμούς και γλωσσόφιλα...Κάπου εκεί το τέλος ένιωθα να πλησιάζει και ξάπλωσε στο καναπέ και εγώ από πάνω σε πιο έντονους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...!

Χωρίς βιασύνη μάζεψε τα ρούχα της και με περίμενε να κάνω ντουζ.Αφού με ευχαρίστησε με ένα φιλί με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα όπου σφράγισε μία απ΄τις καλύτερες εμπειρίες μου σε μασάζ...!

Καλορίζικη Λίκα!!!!

Αυτά από εμένα για τη Λίκα,τώρα μπορεί κάποιοι να έχουν διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίκα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2016
Πολύ ενδιαφέρουσα η κριτική, αλλά αν επιτρέπεται... σε ποιό σημείο ακριβώς είναι το μαγαζί να το επισκεφτούμε;
16 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην αρχή της Φρατζή...Πάνω από ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτων...Απέναντι από το Σταυρό του Νότου...
01 Δεκεμβρίου, 2016
απο τις περιγραφές καταλαβαίνω ότι διαθέτει πολυ δυνατό ρόστερ με Λίκα-Αναστασία-Βερόνικα...Είναι όντως τόσο δυνατό το σχήμα;
P
petsakas79sp
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3