Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215669
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σε πρόσφατο πέρασμα απο το κατάστημα με σκοπό να δώ τον νέο χώρο και τα κορίτσια το βλέμμα μου και την προσοχή μου τράβηξε (μοιράια Έρωτας) η Λίκα.
Ας πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή όμως:
Λοιπον ο χωρος ειναι αρκετα περιποιημενος. Υπαρχει ενας μεγαλος διαδρομος και 7 δωματια.
Ολα τα δωματια εχουν ντουζιερα, καναπε και 2 δωματια αν θυμαμαι καλα εχουν και 2πλο φουσκωτο στρωμα οπου εκει γινεται το νουρου μασαζ.
Καθαρος χωρος , αρκετα συμπαθητικος και περιποιημενος.
Το μαγαζι βρισκεται στον 2 όροφο και στους υπολοιπους οροφους στεγάζονται εταιριες αν καταλαβα καλα.
υπαρχει ενας μικρος διαδρομος στην εισοδο της Φραντζη που σε αποκοπτει αρκετα απο τα βλεμματα των περαστικων αλλα ετσι κι αλλιως οπως ειπα το κτηριο στεγαζει γρραφεια, ετσι δεν υπαρχει "καρφωμα" κατα την εισοδο.
Στην υποδοχη βρισκεται η συμπαθητικη κυρια που ηταν υποδοχη το τελευταιο διαστημα στο Συγγρου 40-42.

Κοπελες που ειδα 6 τον αριθμο:
-Βερόνικα, η γνωστη και μη εξαιρεταια Ρωσιδα με το μακρυ ισιο καστανο μαλλι. Τελευταια εργαζοταν Σολωμου 54 6ος και πιο παλια Μεσογειων 289 αν θυμαμαι καλα. Ηλικια περιπου 25+, ομορφη και καλλιγραμη. Ειναι στο μαγαζι καθε ημερα 11-9

-Σοφία, Ουκρανιδα, με μαυρα ισια μακρια μαλλια, καλλιγραμμο σωμα , Ηλικια περιπου 32. Δεν την εχω ξαναδει αλλου, ενδιαφερουσα περιπτωση. Και αυτη ειναι εκει καθημερινα 11-9.

-Ιωαννα, Ομορφη νεαρη Ρουμάνα περιπου 25 ετλων, Αδυνατη , μετριου αναστηματος με καρε μαυρα ισια μαλλια. Ομορφο προσωπο. Δουλευει καθημερινα 5-9 απογευμα.

-Λιζα, Ουκρανεζικο θωρηκτο. Ηλικια 30+ με ομορφες καμπυλες , ξανθα μαλλια με μπουκλες, αρκετα ερωτικο σαλοναρισμα. >Δειχνει πολυ εμπειρη και με αυτοπεποιθηση. Εργαζεται στο καταστημα καθημερινα 2μμ-9μμ

-Κατια. Παλια καραβανα. Πολωνεζα με τα μεγαλα βυζια (φυσικα). εχει εργαστει σε πολλα μαγαζια στο παρελθον (Φερων, 3ης Σεπτ 54 κτλ). Ξανθο καρρε μαλλι .Μιλφ

-Λίκα. Η περι ου ο λόγος και η αναστατωση που εγινε με την κριτικη που μπηκε...

Ρωσιδα προμιλφ. Φυσικη ξανθια μετριου αναστηματος με γυμνασμενο σωμα. Πολυ γυμνασμενα ποδια και ποπος, φυσικο μικρο στηθος, ξανθα μακρια μαλλια που τα πιανει κοτσο, ομορφο προσωπο με σαρκωδη χειλη. Δεν την εχω ξαναδει σε καποιο μαγαζι.
Μιλα καλα ελληνικα ομως και μου εκανε κλικ να περασω μαζι της. θα βρισκεται στο καταστημα καθημερινα 11-9.

Στο δωμάτιο είναι πολύ ομιλιτικη και ευχάριστη. ¨ομορφη παρπυσιά με ωραίο χαμόγελο και σπινθιροβόλο βλέμμα.
Μασάζ κάνει αρκετά καλό και το προσπαθεί φιλότιμα.
Αν και δεν την έχω ξαναδει σε καποια καταστημα μασάζ και κατα δηλωση της είναι πρώτη της φορα που εργάζεται στο χώρο του μασαζ, παραταυτα είναι πολυ εμπειρη στο σεξ...
Δινει φιλια με γλώσσα , υγραινεται γρήγορα, είναι πεντακάθαρη, κάνει πολύ καλό στοματικο (βαζει περίεργα και λίγο δόντι απαλά κάτι που το κάνει ακόμα πιο καυλωτικό και καθόλυ ενοχλητικό).
Πάρα πολύ καλές υπηρεσίες πολύ καλη στο δωμάτιο και σίγουρα ένα νεο στανταράκι.
Στο τέλος μου ετοιμασε την ντουζιέρα μου εστρωσε κάτω πετσέτα μου ετοιμασε τις παντόφλες να κάνω μπάνιο και με περιμενε.
Μια συγχρονη γκέισα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λίκα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, NICK TRIVE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2016
Παντα πρωτοπόρος ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
E
Excalibur
08 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω για τα καλα σου λογια Excalibur!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2