Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Μασατζίδικα 42649
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη
απο καιρο ειχα βαλει σκοπο να παω στο εν λογω ιδρυμα για την δημητρα(παρακινουμενοσ απο τισ φωτογραφιεσ).
περασμα σε τυχαιο χρονο και ημουν τυχεροσ και ηταν διαθεσιμη..μου παρουσιαστηκαν και μια ποιο ψηλη,νταρντανα, απο την δημητρα,αρκετα προσχαρη,κ μια ποιο μικρη σε ηλικια,η οποια μαλλον με φοβηθηκε,και με χαιρετησε απο αποοοσταση..
χωροσ αρκετα καθαροσ,πετσετα κ παντοφλεσ σφραγισμενεσ.
η δημητρα ,chubby κοπελα (οπωσ ανεφερε κ συναγωνιστησ παρακατω),στηθοσ 4αρι,οχι ιδιαιτερα μεγαλοσ κωλοσ ομωσ.
εκανα το μπανακι μου,και ηρθε κ η δημητρα,και απο την αρχη διεκρινα μια οχι ακριβωσ βαρεμαρα,αλλα σαν να νυσταζε,σα να ηταν κουρασμενη,κατι τετοιο(απο κει και ο τιτλοσ)..μασαζ δεν εκανε αυτο που ηθελα,οπωσ το ηθελα,αν κ το ειπαμε 2-3 φορεσ.γυρισμα ανασκελα,και πραγματικα ξερει να χειριζεται τισ βυζαρεσ τησ..μου τον ψιλοσηκωσε χρησιμοποιωντασ μονο αυτα...περασμα προφυλακτικου σε μισοσηκωμενο πουτσο,κ ξεκινησε μια καλουτσικη πιπα,(καλη δεν τη λεσ),με κοιταγματα αλλα fake στημενα...μετα στον καναπε ,που ειναι ομωσ αρκετα μικροσ ,και δεν βολευομουνα εγω τουλαχιστον..πηγε και να στηθει στο μασαζοκρεβατο,σε στυλ τσοντασ,ορθια ανεβαζοντασ το ενα ποδι πανω,αλλα βρε κοπελα μου,αυτα ειναι για ποιο "συμαζεμενεσ" κοπελεσ...καλυτερα ασε τα αεροπλανικα.το τελοσ ηρθε στισ βυζαρεσ τησ..
αφου πλυθηκαμε ,χαϊδευοταν κ τετοια,κ ειπε κ σε μενα(οπωσ κ σε αλλο συναγωνιστη νομιζω) οτι δεν εχυσε κ οτι τελειωσα γρηγορα.οντωσ τελειωσα σχετικα γρηγορα,μιασ κ δεν περνουσα καλα,κ δεν ειχε νοημα να το "τραβηξω " το θεμα.μαλλον ειναι τακτικη τησ για να σε κανει να ξαναπασ,δεν ξερω
γενικα δεν εμεινα ευχαριστημενοσ,δεν ξερω αν ηταν η μερα τησ,η δεν ταιριαξε η χημεια μασ,αλλα οπωσ προειπα μου εμοιαζε νυσταγμενη..
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού