Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119277
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

μεσημερακι παρασκευης ...πηγαινα με αποκλειστικο στοχο την ιζαμπελλα...
κατοπιν παροτρυνσης φιλου και συναγωνιστη
και ειχε δικιο
καθοτι περιμενα λιγο λογω εντονης κυκλοφοριας στα δωματια
τρυπωσα στο δωματιακι που εχει διπλα το μπανιο και οχι το αλλο με την ντουζιερα μεσα
λογω φορτου εργασιας ..ουκρανικης Γλώσσα
μολις επλυνα την κορμαρα μου ..πηγα διπλα και ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο
μπηκε μεσα η μπελλα ..και τα τυπικα καλησπερισματα ξεκινησαν ..αλλα τα ματια μου
εκαναν βολτες πανω στις βυζαρες τις ...που εκαναν μπαμ και μεσα απο το κορμακι που φορουσε

αφου συνενοηθηκαμε για χαλαρο μασαζακι ..και οχι για δυνατο ...αφεθηκα στους ηχους της χαλαρωτικης μουσικης και στα χερια της
λοιπον ταυλανδεζα δεν ειναι ..αλλα την τεχνη του μασσαζ την κατεχει ..δεν ξερω αν την κατεχει τελεια ..αλλα την κατεχει αρκετα καλα
εχοντας παντα σαν βασει το ταξιδι μου στην ταυλανδη και δοκιμαζοντας ολα τα ειδη μασσαζ που παρεχονται εκει ..

και τονιζω οτι εκανε μασαζ δινοντας εμφαση στις πατουσες Προσκύνημα..και στον αυχενα Προσκύνημα...και οχι μονο στην πλατη και στα ποδια την οπισθεν πλευρα τους ..οπως συνηθιζεται στα ελαιτροβια..ακομα και εκει ηταν καλη..ακολουθοντας την πορεια των νευρων του σωματος χωρις μεγαλη πιεση...για να σε ξεπιασει..

αφου χαλαρωσα αρκετα ..και το απολαυσα ..το μασαζ ..καπου εκει χαμηλωνει ο φωτισμος ..

και αρχιζει το ψιλαφισμα στην οπισθια πλευρα του σωματος με πεταχτα φιλακια απο μερους της και ελαφρυ γρατζουνισμα με τα νυχακια της ..δεν ηθελε και πολυ ..γυρισα αμεσως και ξεκινησε η δικια μου ψιλαφιση ..και χαμουρεμα ..μολις ανασηκωθηκε ο συναιτερος κατω ..αρχισε ενα γλυψιματακι στα μπαλακια και στον κορμο χωρις να παει στο κεφαλι ενω ταυτοχρονα την δαχτυλιαζα ..μολις εγινε πληρης ανορθωση σκουφακι και πιπουλα ..καλη χωρις χερι οχι βαθεια ......ορμησα στις βυζαρες τις .και τις εγλυφα αχορταγα ...η ρογα καγκελο και την περιποιθηκα ευχαριστα .......κατοπιν την εβαλα ανασκελα πανω στο μασαζοκρεβατο..και της σηκωσα τα ποδια και αρχισε το καβαλημα ..πανω κατω οι βυζαρες της σαν φουσκοθαλασιες Εμμμμ...φυσικες να το τονισω αυτο ...και η ενταση ανεβαινε ..οπου μετα απο λιγο ηρθε το τελος ......ακρως απολαυστικο και το πρωτο μερος και το δευτερο με την ευχαριστη και χαμογελαστη ιζαμπελλα
συνισταται σε βυζολαγνους και λατρεις του μασσαζ..
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
suncity
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
339
Πόντοι:
1.260
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nept546, steeve, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού