Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785361
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν ας τα πάρουμε τα πράγματα σιγά-σιγά από την αρχή...Την Άντζελα την γνώρισα σε αυτό το μαγαζί πρίν περίπου δύο με τρία χρόνια αν θυμάμαι καλά...Τότε δούλευε ως Καλίνκα, και μετά το άλλαξε το όνομα της...Έκανε ένα "διάλειμμα" και πέρασε από το 40-42 όπου εργαζόταν μέχρι την άνοιξη που μας πέρασε...Εδώ και κάποιους μήνες ξαναγύρισε στο "πόστο" της το παραπάνω ίδρυμα...

Εμφανίζετε αρκετά σέξυ στο σαλόνι με νάζι,και αυτό εξιτάρει τους περισσοτέρους και την επιλέγουν στα ενδότερα...Πάντα φοράει κάτι σέξυ επάνω της όπως πχ εσώρουχα-κορδονάκια και γενικά τσοντέικα που φτιάχνουν τον οποιοδήποτε...Αυτό είναι στα συν της...

Όπως έγραψα και παραπάνω στο μαγαζί αυτό την γνώρισα και την έχω επιλέξει δύο με τρεις φορές εδώ και άλλες δύο στο 40-42.Όλες αυτές τις φορές ήταν θετική,ευγενική και πάρα πολύ καλή μαζί μου,τόσο στο μασάζ αλλά και στο δεύτερο μέρος...
Δε ξέρω τι έπαθε αλλά προχθές που την επισκέφτηκα ήταν πάρα πολύ χάλια σαν άλλος άνθρωπος...Ήταν απ΄τις χειρότερες εμπειρίες τον τελευταίο καιρό...
Παρκάρισμα εύκολο σχετικά στη περιοχή παρόλο καθημερινή και είσοδος στο μαγαζί.Υποδοχή από την γλυκειά και πάρα πολύ συμπαθητική Λία που μάλλον έπρεπε να επιλέξω...Λίγη κουβεντούλα στην οποία προστέθηκε και η Ζάνα και παρέλαση περίπου 10 κοριτσιών...Πολλές κοπέλες για όλα τα γούστα.Εγώ μίας και την ήξερα,δεν ήθελα να το ρισκάρω με κάποια καινούργια κοπέλα που δεν έχω περάσει ξανά και την επέλεξα...
Να σημειώσω πως έχει πάρει και κάποια κιλάκια στην περιφέρεια αλλά εντάξει απλά το αναφέρουμε...
Πέρασα στο δωμάτιο και έκανα ένα ντουζάκι για να χαλαρώσω...Τύλιξα την πετσέτα γύρω από το σώμα μου και τη περίμενα να έρθει...Μπήκε μέσα με χαιρέτησε,μιλήσαμε για λίγο για τις καλοκαιρινές διακοπές και ξεκινήσαμε το μασάζ...Το μασάζ της μπορεί να μην είναι το τέλειο αλλά είναι συμπαθητικό,βέβαια απ΄τις προηγούμενες φορές ήταν πιο σύντομο...Κάπου εκεί ξεκίνησαν τα πρώτα αρνητικά "σημάδια".

Γύρισμα απ΄την άλλη πλευρά για να ξεκινήσουμε τις περιπτύξεις...Πιο απόμακρη από ποτέ με το σώμα της μία να το φέρνει προς το δικό μου μία να το απομακρύνει...Για φιλιά ούτε λόγος αν και πιο παλιά έδινε....Τώρα απομακρυνόταν με γύρισμα του κεφαλιού της...Την ρώτησα "Δεν θα φιληθούμε" και μου απάντησε "Ελα τώρα..."
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού...Χάλια μαύρα πιο μέτριο δεν γίνεται,αυτή που έκανε απ΄τα καλύτερα στοματικά...Λίγες περιπτύξεις ακόμη ακολούθησαν μετά και έναρξη στο σεξ...
Πριν ξεκινήσουμε μου τοποθέτησε διπλό προφυλακτικό καθώς λέει ότι φοβάται μη σπάσει...Και ότι της έχει τύχει αρκετές φορές...
όπως καταλαβαίνετε η ξενέρα μου είχε φτάσει στο 99% αν όχι στο 100%...Πίστευα ότι δε θα τελειώσω με τίποτα...Μετά από λίγο ιεραποστολικό και κάποιες πέρα δώθε κινήσεις ήρθε το τέλος...Εν το μεταξύ η συμμετοχή της καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης προσποιητή και απόμακρη όπως ανέφερα και παραπάνω...

Στο τέλος την συνεδρίας της μίλησα πως δεν πέρασα καλά και πως ήταν απ΄τις χειρότερες φορές...Δεν απάντησε απλά το μόνο που είπε είναι πως ξέρει ότι κάποια πράγματα τα κάνει καλά...Τι να πω και εγώ δεν το συνέχισα άλλο...Σε ερώτηση για το αν η Ζάνα είναι εκέι μου είπαν πως είχε αποχωρήσει...

Συμπερασματικά,δεν γνωρίζω τι έπαθε η Άντζελα ή αν έτυχα εγώ σε κακή στιγμή,πάντως δε νομίζω να πρέπει να λαμβάνει κάποιος τέτοιες υπηρεσίες σε τιμή των 60 ευρώ στη σημερινή εποχή που πραγματικά είναι δύσκολα....

Το ξέρω ότι παρά ήταν αναλυτική η κριτική αλλά έπρεπε να γίνει επεξήγηση των πραγμάτων για να μην υπάρχουν διαφωνίες...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Άντζελα,τώρα εσείς φυσικά μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Σεπτεμβρίου, 2016) 10 Σεπτεμβρίου, 2016
η αντελα φιλε μου ηταν παλια η καλινκα.γιατι εγω ειχα παρει μια καλινκα ξανθια που ειχε ενα δονητη και εδινε κωλο μηπως ειναι αλλη
f21
f21
14 Οκτωβρίου, 2016
Ναι το να ξενερώνεις τον πελάτη το κάνεις σιγουρα πολυ καλά θα της έλεγα εγω. Μαλακισμένη θες και 60 ευρω για μιση ωρα και αγγαρεια μεσα στο δωμάτιο. Ουστ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2