Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655334
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αλίσια είναι από τις επιλογές τις σίγουρες πλέον στο συγκεκριμένο ίδρυμα...Είναι πολύ καλή και δεκτική και γενικά έχει αρκετά συν στο πακέτο που λες ότι θα την επιλέξεις...Κυριακή λοιπόν με τις περισσότερες κοπέλες σε ρεπό...Λίγες παρέλασαν και μία από αυτές η γνωστή Αλίσια...Την επέλεξα κατευθείαν μίας και στις δύο προηγούμενες συναντήσεις μας είχα περάσει καλά...Μπήκαμε μαζί στο δωμάτιο και ξεκινήσαμε κατευθείαν τα προκαταρκτικά.Έβγαλε τη ρόμπα της έμεινε με τα σέξυ μαύρα εσώρουχά της και συνεχίσαμε με γλωσσόφιλα και χουφτώματα...Μασάζ τελικά δεν έγινε μίας και η επιλογή μου ήταν το μισάωρο πρόγραμμα και αφού ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις το αφήσαμε το μασάζ για μία άλλη φορά...Στοματικό άψογο απ΄τα καλύτερα βαθιά πίπα με μπόλικο σάλιο και περιποίηση σε όλη την ευρύτερη περιοχή...Φυσικά έγλειψε και τα α@@@κια με μανία κάτι που με καύλωσε αρκετά μίας και το κάνει τέλεια...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτα στήθηκε με τα χέρια της στο μασαζοκρέβατο για πισωκολλητό όπου δέχθηκε σφυροκόπημα...Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς συνεχίσαμε...Την γύρισα λίγο στα πλάγια και το κάναμε για λίγο έτσι...Αφού ένιωθα το τέλος να πλησιάζει αφαίρεσα το προφυλακτικό και η Αλέσια πήρα θέση για να την ψεκάσω στο προσωπάκι της...
Αφού σκουπιστήκαμε και οι δύο αποχώρησε για λίγο μέχρι να ετοιμαστώ και εγώ και ήρθε μετά από λίγα λεπτά για να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο...
Η Αλίσια για ακόμη μία φορά αποδείχτηκε σούπερ επαγγελματίας και με όρεξη και διάθεση...Αυτό που λένε αρκετοί συναγωνιστές ισχύει,πως σε διπλό με την Ελένη πρέπει να γίνεται μάχη...!
Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Αλίσια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού