Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Μασατζίδικα 45196
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περασμα σημερα από Συγγρου 296. μονο 2 δαθεσιμες Η Λια (μακρια κι'αγαπημενη, μεγαλη ξεπετα) και η τζουλια. Την βλεπω, συμπαθητικη μου φανηκε, ειχα ακουσει και από την Εβελινα ότι είναι μεγαλη ρουφοκαβλετα οποτε λεω εδώ ειμαστε!
Οσοι δεν την εχουν ξαμαδει είναι γυρω στο 1.60, Μολδαβη ομορφο προσωπακι, αδυνατη και ρωγα που βφαζει ματια!!!\
Μασαζ πασαλειμα, και βουρ για πιπα. Όπως ειπα στην αρχη η πιπα της δε παιζεται! Ολοσ μεσα τον παιζει ωραια με την γλωσσα, μεχρι και κωλοτριπηδι εγλειψε. Και εκει που είμαι ετοπιμος να της τα δωσω όλα στο στομα λεω η σταματαω να την καρφωσω και λιγακι;;;
Ελα από πανω της λεω, καλα μου λεει. Σκαρφαλωνει, ανεβαινει και καρφωνεται αλλ την ειδα ότι κατι δε της αρεσε. Εν τω μεταξι το μουνι της τελειως στεγνο, φοβηθηκα μη σπασει η χυσοσακουλα.
Την βαζω στον καναπε.

- ανοιξε τα ποδια καβλα της λεω
Ανοιγει, μπαινω αλλα πονουσε και με εσπρωχνε πισω. Τον βγαζω και αρχιζει να μου τραβαει μαλακια (μεχρι τωρα είμασταν στο τεταρο από ωρα) λεω δε γαμιεται να φυγουν τα χοντρα.

Βγαζω καποτα της λεω ελα να τα παρεις στο στοματακι σου καβλα μου. Μου λεει στομα όχι, χυσε την κοιλιτσα. Από μεσα μου λεω καλως μαλακας εισαι που δε της τα πεταξες στο στομα όλα στην αρχη να μην προλαβει να κανει κιχ ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Της τα πεταω όλα στην κοιλια, σκουπίζω τον πουτσο μου οπου ηταν στεγνη και μπαινω για μπανιο

Και κει που είμαι με τη μαλαπερδα εξω ερχεται η μαλακω και αρχιζει τις καθαριοτητες, ανοιξε το παραθυρο και τα στορια να αεριστη το δωματιο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μαυρο και ξανα μαυρο στην καριολα!!!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.340
Πόντοι:
206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, taper, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού