Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Μασατζίδικα 19083
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στο εν λόγω μαγαζί πέρασα τη Πέμπτη μία βόλτα για να δω τις κοπέλες...Η Στεφανία έλειπε και έτσι ήταν η Σιμόν και η Χριστίνα,ρώτησα πότε θα είναι η Στεφανία και αφού μου είπαν πως θα βρίσκεται εκεί τη Παρασκευή έφυγα και πήγα την επομένη το μεσημέρι...
Το μαγαζί είναι αρκετά διακριτικό και δεν ανοίγουν στον οποιοδήποτε.Πρέπει να έχεις έρθει σε συνεννόηση από το τηλέφωνο και να σε γνωρίζουν για να σου ανοίξουν.Στην υποδοχή η Χριστίνα και τις δύο φορές όπως έγραψα,ώριμη γυναίκα με κάποια κιλά στη περιφέρεια,αλλά γενικά κρατιέται πολύ καλά!Ρώτησα λοιπόν πάλι για τη Στεφανία,ήταν στο δωμάτιο και μετά από λίγα λεπτά ήρθε να γνωριστούμε...Είναι αρκετά αισθησιακή και στο τρόπο που μιλάει αλλά και στο μασάζ...
Πέρασα με το πρόγραμμα των 30 δηλαδή μασάζ και μετά εκτόνωση αλλά και στοματικό με προφύλαξη...
Έκανα ένα ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο το οποίο την ώρα που πήγα ήταν σε πολύ καλή κατάσταση.Και μετά πέρασα ξανά στο δωμάτιο όπου και ξάπλωσα για να περιμένω τη κοπέλα.Το μασαζοκρέβατο ήταν μικρό κάπως δεν έχει σχέση με τα άλλα άλλων καταστημάτων που είναι πιο ευρύχωρα...Η Στεφανία λοιπόν μπήκε στο δωμάτιο και ξεκινήσαμε το μασάζ.Πολύ ωραίο μασάζ,χαλαρωτικό και αισθησιακό.Δεν άφηνε σημείο παραπονεμένο,πόδια,χέρια,αυχένας πλάτη όλα πέρασαν απ'τα "ζεστά" χέράκια της Στέφη...!
Ώρα για να γυρίσω από την άλλη πλευρά και να ξεκινήσει το μασάζ στην ευαίσθητη περιοχή.Πολύ καλά και εδώ,ωραία εμπειρία να μένει με τα εσώρουχα΄και να σε περιποιείται...
Έβαλε το προφυλακτικό και τοποθέτησε την ευαίσθητη περιοχή ανάμεσα στα στήθη της κάνοντας μία άκρως επιτυχημένη ισπανική!Μετά λοιπόν από αυτό το τέλος πλησίαζε και έτσι ψέκασα το στήθος της...!

Η Στεφανία είναι μία πολύ καλή επιλογή για αυτούς που τους ενδιαφέρει να χαλαρώσουν και να πάρουν καλές υπηρεσίες μασάζ.Πιστεύω πως κάποιος που θέλει να περάσει λίγο χρόνο χαλαρώνοντας και κάνοντας καλό μασάζ,αξίζει να την επισκεφτεί.Αφού πρώτα όμως έρθει σε συνεννόηση...

Αυτά για το εν λόγω ίδρυμα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2016
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2016
ακρως απαραδεκτη η συγκεκριμενη κοπελα! η στεφανια! απο μασαζ σαν να σε χαιδευει με φτερο! στην επομενη φαση προσεχε που θα σε ακουμπησει επιανε τον πουτσο με τα ακρες των δαχτυλων! αφου μου τον σηκωσε με τα χιλια ζορια ,τον πηρε για λιγο στο στομα με προφυλακτικο, μετα της λεω θελω να σε γαμησω μιας και πληρωσα το προγραμμα των 40 ευρω . μου λεει τι? θελεις και σεξ? γιαυτο δεν πληρωσα της λεω? καλα ενταξει μου λεει. την γυρναω πισωκολητο και σφιγγοτανε μη της τον βαλω ολο. εγω προσπαθουσα να της τον χωσω ολο και αυτη εσπρωχνε το μασαζοκρεββατο μπροστα, αλλα καποια στιγμη ομως εφτασε στον τοιχο το κρεββατι και της τον εχωσα.χαχαχα. εκει τελειωσα. ξενερωσα πολυ . μετη βικυ την προηγουμενη φορα πολυ καλυτερα ηταν. το μονο που εχει ειναικαυλοφατσα. αυτο μονο! θα μου πειτε τι περιμενες και εσυ με 40 ευρω? κιομως η βικυ η αλλη κοπελα εκει , τα τιμαει τα λεφτα της. ελπιζω να βοηθησα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1