Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Μασατζίδικα 42646
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χρωστάω πολλές Κριτικες απλά δεν έχω πολύ χρόνο όποτε τώρα που μπορώ να σας πω την εμπειρία μου με την Μαρία
Η συνάντηση έγινε πριν καμία 15 άρια μέρες όπου μετά από 2 αποτυχημένες προσπάθειες να την βρω γιατί σχολαει νωρίς
Πήγα καθαρά γι αυτή και δεν είδα καθόλου ποιες άλλες είχε όποτε πάω στο δωμάτιο σφραγισμένη πετσέτα ,παντόφλες βουρ
για μπάνιο και αναμονή στο δωμάτιο όπου έρχεται με τα ρούχα όπου είχα πει ότι θέλω 2 φορες όποτε της λέω να
αρχίσουμε με μια πίπα για αρχη ,μου λέει τη δικαιολογία ότι είχε αμυγδαλές γι αυτό δεν κάνει ακα γενικά δεν κάνει τεσπα,
ωραία πίπα με χέρι και λίγο καραμελωμα όπου ήρθε το τέλος στο σκούφο γιατί πάνω της θα ήθελε να πάει για μπάνιο
και θα έτρωγε το χρόνο από το μασάζ ,αρχίζει και το μασάζ μέτριο, λόγο ηλικίας και σωματότυπου το περίμενα ποιο Χαλια
αλλά οκ μέτριο φιλότιμο όπου μετά από κανα 20 λεπτό μου λέει να γυρίσω για να κάνει και μπροστά μασάζ
έκανε κανα 10 λεπτό όπου μασαζαρε και την περιοχή και έδωσε το σύνθημα για το 2 μέρος
αρχισαμε με λίγο πίπα με σκούφο και εναλλαγές στάσεων πάνω στο μασαζοκρεβατο της αρεσκείας μου
μετά από κανα 15 ήρθε το τέλος στο σκούφο ,σε γενικές γραμμές μια καλή εμπειρία αν και μόλις βγάλει τα ρούχα
έχει πεσμένα βιζακια και χαλαρή ζαρωμένη κοιλιά με μια μεγάλη ουλή μπορεί καισαρικης ίσως γι αυτό και στο δωμάτιο
χαμήλωσε τα φώτα όταν μπήκε ,μετά μπανάκι ντύσιμο όπου με ξεπροβόδισε η Βίκη με δυο αστεία στο πόδι και δρόμο ,
επίσης σοσιαλ η κοπέλα δεν το χει καθόλου, αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα τους συναγωνιστές .
Να περνάτε καλά ΚαπέλοΚαπέλο
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
30
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, xprncseeker

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού