Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επειδή είμαστε ερωτευμένοι αλλά όχι μοναχοφάηδες θα δώσουμε κάποια στοιχεία αξιοποιήσιμα για τους συναγωνιστές.
Πήγα σήμερα το πρωί στοχευμένα για την ταϋλανδέζα Λίνα που την προηγούμενη φορά με είχε αφήσει με το λούτσο στο χέρι. Ανέβηκα, η Κα Λούντα με θυμήθηκε. Μου λέέι "εδώ είναι η Λίνα". Της λέω "κάνει φουλ πρόγραμμα;" Μου λέει "βέβαια!" Μπαίνω στο δωμάτιο, έρχεται η Λίνα με θυμήθηκε κι αυτή, μου σκασε ένα χαμόγελο όλο νόημα. Λέω "δεν θα μείνουμε μόνο στο μασαζ σήμερα;" Μου λέει "όχι βέβαια" και δικαιολογήθηκε κάπως για την προηγούμενη φορά. Γδύθηκα και περίμενα. Ήλθε στο δωμάτιο, με αυτό το πρόσχαρο, φωτεινό, γλυκό πρόσωπο. Φορούσε μαύρο κολάν, μαύρα peeptoes και με νυχάκια όμορφα βαμμένα μπορντώ. Από πάνω μπλουζάκι V καιτα βυζάκια τούμπανο. Η σωματοδομή της θυμίζει Λιλή από Μάρνη αλλά έχει πολύ μεγαλύτερα και ωραία βυζιά με ρόγες κάγκελο. Το σώμα της είναι σφιχτό και το δέρμα της απαλό. Έχει πιο όμορφα δάχτυλα ποδιού. Έχει μακρυά μαλλιά καστανοκόκκινα. Είναι κοντούλα. Το μασάζ της όπως έχω γράψει ότι είναι πάρα πολύ καλό. Ασχολείται επίμονα με τα σημεία που πονάνε. Το κάνει μεθοδικά. Δεν βαριέται. Μετά από κάνα μισάωρο με γύρισε από μπροστά, μου έκανε ακόμα λίγο μασάζ και άρχισε να παίζει με το φιρφιρή. Την έγδυσα και την χάιδευα παντού. Αυτή με φίλαγε στο στήθος, στο λαιμό. Έγλειψα τις ρόγες της που ήταν κάγκελο. Γύρισα απότομα και της τον έχωσα ιεραποστολικά στο πλάι του μασαζοκρέββατου. Μετά σταμάτησα και άρχισα το πινέλο κάνα πεντάλεπτο μέχρι που δεν άντεχε άλλο και με τράβηξε να της τον καρφώσω. Εκεί πέσαν και μερικά φιλάκια. Το τέλος δεν άργησε να ρθει. Με σκούπισε με οινόπνευμα και χωρίσαμε εγκάρδια. Για μένα είναι πιο όμορφη από την Έρρικα στο Μπακνανά, πιο θερμή και καθόλου φυγόπονη σε σχέση με τη Λιλή. άξιζε τα λεφτά της, αλλά θέλει προσοχή από τους συναγωνιστές:διασφαλίστε με κάθε τρόπο ότι θα πηδήξετε γιατί η πολιτική του μαγαζιού είναι περίεργη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.904
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2016
δεν ειναι φουλ αυτο ρε φιλαρακι
02 Μαρτίου, 2016
Εύγε φίλε!!! Ναι!
03 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φουλ του Άσσου ήταν φίλε μου
08 Μαρτίου, 2016
Πηγα να δω το μαγαζι. Η Ταυλανδεζα δεν ηταν εκει. Το ολο σκηνικο περιεργο. Στο σαλονι υπηρχε γραφειο πανω στο οποιο υπηρχε μπλοκ αποδειξεων. Καποια στιγμη που μπηκε καποιος μετα απο μενα ακουσα μια γειτονισα να απειλη με αστυνομια. Πιστευω οτι το μαγαζι προσφερει σεξ μονο σε ατομα που εμπιστευεταιΧμμμ;
14 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα... η γειτόνισσα είχε καυλώσει και μην εχοντας που να ξασπάση,αρχισε την επίθεση...κλασσική περίπτωση Ελλεεινίδας ...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5