Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655533
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά σε μασάζ μετά από τις κριτικές σας είπα να το δοκιμάσω. Ο χώρος άψογος διαμορφωμένος όπως πρέπει και πεντακάθαρος. Κάθομαι στον καναπέ και περιμαίνω να κάνουν παρέλαση οι κοπελιές.
Από τις πέντε που πέρασαν μόνο η Λούση μου άρεσε μια νεαρή Ασιάτισσα αλλά λόγω υπηρεσιών επέλεξα την Αλίσια. Όλες φοράγανε στολή νοσοκόμας που μου αρέσει πολύ. Παραγγέλνω και μια βότκα λοιπόν (κερασμένη) και έρχεται και η Αλίσια.

Από την πρώτη στιγμή πέσανε γλωσσόφιλα τριψήματα και πίπα, μιλάμε όμως για πολύ πίπα μέχρι τα λαρίγγια όπου ήρθε και η πρώτη κατάθεση. Χαλαρώσαμε ήπια λίγο ποτό έκανα μπάνιο και αρχίσαμε να μιλάμε. Είναι ανοιχτός άνθρωπος της αρέσει αυτό που κάνει και τα κάνει όλα...

Πριν ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος μου έκανε μασάζ το οποίο ήταν πολύ καλό. Κι εκεί στα τρυψήματα αφού έχω γίνει αλοιφή αρχίζει κι ο δεύτερος. Εκεί πο είμαι ξαπλωμένος και χαλαρωμένος μου αρχίζει ένα τσιμπουκομαραθώνιο με φτυσίαματα, χαιδέματα, τριψήματα, είχα γίνει λιώμα, -που να σηκωθείς να γαμήσεις;- το απολάμβανα κάργα!!!!
Σε μια φάση σκέφτομαι οτι περνάει η ώρα κι ακόμη να γαμήσω, της λέω -να κάνουμε σεξ;
μου λέει -Άντε ντε περίμενα πότε θα μου το πείς!!!

Με τέτοια περιποίηση που να σηκωθείς; καλά αμα δεν έδεινε κώλο δε θα σηκωνόμουνα...Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
- Άντε να κάνουμε και καμιά δουλειά λέω.

Την στήνω στο τραπέζι κι αρχίζω το σπρώξιμο. Το γούσταρε αρκετά, αλλαγές κώλο-μουνί, μουνί-κώλο τις πήγαινε άνετα...

Αφού πέρασε η ώρα λέω να χύσω στο στόμα της, τα δέχθηκε ευχάριστα.

Αυτά λοιπόν με την Αλίσια για τις υπηρεσίες που δίνει αξίζει να την τιμήσετε είναι VFM το μαγαζί με τις τιμές και τις υπηρεσίες που προσφέρει είναι τέλειο σίγουρα θα ξαναπάω.
Να είστε καλά και να μαμάτε...Καπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Devil_may_Laugh, Invisible Man, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού