Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 445 10
Μασατζίδικα 658837
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη μεσημέρι. Σήμερα ο ανελκυστήρας λειτουργούσε κανονικότατα. Ανέβηκα στον 6ο , χτύπησα το κουδούνι ,με υποδέχτηκε η Αλίνα και με πέρασε στο σαλονάκι. Μου είπε να θέλω κάτι να πιώ και να μου φωνάξει τις κοπέλες ,, της απάντησα αυτό που λέω πάντα , να δώ τις κοπέλες και αν περάσω θα πάρω ένα νερό. Σήμερα δούλευαν (ή τόσες μου έδειξε) πέντε κοπέλες : Τζούλια μελαχρινή παχουλή με 3.5άρια βυζιά , Άντζελα ξανθιά μιλφογκίλφ με πιασίματα και 3άρι σιλικονάτο βυζί , Λούσι μια καστανή ψιλόλιγνη κινεζούλα με 1.5άρι βυζί , Αλίσια μελαχρινό μίλφ με γυαλάκια σώμα με πιασίματα κοιλίτσα 2άρι πεσμένο βυζάκι και Στέλλα που να με συχωρέσετε το παθαίνω και εγώ αλλά δεν θυμάμαι πώς ήταν....
Είπα ότι θα περάσω με την Αλίσια , αυτή την φορά στο πρόγραμμα της μίας ώρας , προπλήρωσα και με οδήγησαν στο δωμάτιο . Η σερίφησα επέμενε αν θέλω να πιω τίποτα , coca cola χυμό ουίσκι ? της απάντησα ότι θέλω ένα ποτηράκι νερό . Ήρθε στο δωμάτιο η Αλίσια με χαιρέτησε μίας και με θυμήθηκε , μου άνοιξε πετσέτα και παντόφλες μίας χρήσεως και με άφησε να κάνω το μπανάκι μου. Πλύθηκα σκουπίστηκα και ξάπλωσα στο κρεβάτι μπρούμυτα. Μετά απο μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο η Αλίσια , σήμερα θέλεις ,μασαζάκι βλέπω , της απάντησα καταφατικά . Έβγαλε την άσπρη ρόμπα της και έμεινε με τα μαύρα εσώρουχα της , ειδικά το σχέδιο του στρίνγκ με τις λωρίδες πολύ καύλα. Μιλήσαμε γενικά και ψιλοπαραπονίοταν ότι έφυγε όλος ο Ιανουάριος χωρίς να έχει δουλειά και το ίδιο ξεκίνησε και ο Φεβρουάριος , ο κόσμος δεν έχει λεφτά μου είπε , είναι πολλές οι υποχρεώσεις ενώ μου είπε και μερικά σκηνικά που της έτυχαν με πελάτες και έχουν να κάνουν με την οικονομική κρίση.
Αφού άπλωσε λάδι κατευθείαν σε όλο μου το σώμα , ξεκίνησε μασάζ , το περίμενα χάλια αλλά διαψεύστηκα .... χαλαρωτικό γενικά χρησιμοποιώντας σωστά παλάμες και αγκώνες. Ξεκίνησε απο μέση πλάτη , στην συνέχεια ώμους , αυχένα που επέμενε για αρκετή ωρίτσα , πόδια , πατούσες πέλματα όπου επίσης επέμενε αρκετή ώρα , ξανά μέση πλάτη , με χέρια δεν ασχολήθηκε σχεδόν καθόλου , το μασάζ πολύ χαλαρωτικό πήγε να με πάρει ο ύπνος που με ψιλοπήρε για να πω την αλήθεια , αφού κάποια στιγμή κοίταξα το ρολόι και είχε περάσει ήδη ένα σαρντάλεπτο να που με έτριβε. Άρχισε να με τρίβει στα κωλομάγουλα και ανάμεσα στα πόδια , εγώ χούφτωνα την κωλάρα της η οποία είναι μεν λίγο πεσμένη (στα τέσσερα όμως είναι σούπερ)αλλά πολύ καλή στην αφή.
Της είπα να γυρίσω μίας και έβλεπα να μην το λέει αυτή . Γύρισα ενώ αυτή την φορά προνόησε ίσως να θυμήθηκε και την συνεύρεση μας της Κυριακής και πήγε και άφησε τα γυαλιά της στο τραπεζάκι. Σηκώθηκα καθιστός στο κρεβάτι , ήρθε κοντά μου αρχίσαμε να φιλιόμαστε , της έβγάλα τα εσώρουχα , εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της έπαιζα με το μουνάκι της και αυτή μου χάιδευε τον πούτσο. Σηκώθηκα και μετακινηθήκαμε στον καναπέ , την έβαλα ανάσκελα και άρχισα να την γλύφω για μερικά λεπτά , σηκώθηκα όρθιος και της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα κλασσικά με λύσσα , δείχνει να γουστάρει να γλύφει πούτσες ή απλά είναι καλή στη δουλεία της.....
Πέρασμα προφυλακτικού , αρχικά την πήρα απο μουνί , δυνατός και έντονος ρυθμός με πολύ βαθιές διεισδύσεις και αναστεναγμοί απο μεριά της , την γαμούσα και έβαζα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της , βγήκα απο το μουνάκι της , έκανα κίνηση να τον βάλω στην κωλοτρυπίδα της , δεν πρόλαβε να πει να φέρω το λαδάκι και της τον κάρφωσα , φώναξε λίγο και έμεινα ακίνητος για μερικά δευτερόλεπτα , μου τράβηξε το κεφάλι και άρχισε να με φιλάει εγώ άρχισα να την σκίζω ανεβάζοντας προοδευτικά την ένταση...μετά απο κάνα 7λέπτο σφυροκόπημα βγήκα απο μέσα της , ία ίσα που πρόλαβα βγάλω το προφυλακτικό και την έχυσα πρόσωπο (μερικά την πέτυχαν και στα μαλλιά) και στόμα...
Σκουπίστηκε λίγο και είπε ότι πάει μέσα να κάνει μπάνιο , της έπιασα την κουβέντα και τώρα της αποκάλυψα ότι την είχα πάρει και στην Κα.Γιάννα(δεν μου είπε καλά λόγια για την Γιάννα και για το πως φέρεται στις κοπέλες . γι αυτό φεύγουν όλες)μου είπε ότι απο την Κυριακή κάτι της θύμισα αλλά τώρα σιγουρεύτηκε. Άφησε τα πράγματα της όπως ήταν και πήγε για μπάνιο. Έκανα και εγώ το μπανάκι μου ντύθηκα και την ώρα που πήγα να ανοίξω την πόρτα ερχόταν και αυτή για να με οδηγήσει στην έξοδο . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο ώρα σήμερα , μπορεί να μην είχα δυο εκτονώσεις πάλι αλλά μου έκανε και ένα σαραντάλεπτο χαλαρωτικό μασάζ. Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για πολύ σύντομα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.017
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού