Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785475
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πανω που γλυτωσαμε απο τις προκλητικες αναρτησεις του Βασιλοφρονως (ελπιζω οχι για πολυ), στο νημα με τους
μικροτσουτσουνους, νασου πρωι-πρωι κριτικη του Γιορκι με μπολικο PSE απο το Αμερικα.
Και να θες να αγιασεις, δεν σαφηνουν.
Ξεκινησα λοιπον οπως παντα πρωι-πρωι για PSE με ολιγην απο GFE αλα Ελληνομολδαβορωσσικα. Που αλλου; Στης Ζανας
για Μελινα. Ξερω μπορει να κατηγορηθω για προμοτορας, αλλα η συγκεκριμενη κοπελα νομιζω οτι το κατεχει.
Κριτικη ειχα ξανακανει και προ δεκαπενθημερου για τη συγκεκριμενη, σε εμμετρη μορφη, και δεν νομιζω οτι εχω να
προσθεσω κατι καινουργιο. Απλως για το ιδρυμα θα ηθελα να πω οτι στις 11.45 που πηγα εγω, επικρατουσε ενας
μικροπανικος. Μολις ειχε μπει αλλος συναγωνιστης, αγκαλιτσα απο κοπελα για να μη δω τη φατσα του και εγκλεισμος
μου στη σαουνα, φευ ομως, η αμμοβολη που καλυπτει την γυαλινη πορτα ειναι χαμηλη. και εβλεπα τα παντα στο
διαδρομο. Το ιδιο επανεληφθη και μετα, αγκαλιτσα σε μενα για να μη δω ετερο συναγωνιστη (για οσους συχναζουν
στο ιδρυμα ξερουν τι ειναι η αγκαλιτσα) και εγκλεισμος του συναγωνιστη στη σαουνα.
Για τη Μελινα ισχυει οτι και στη προηγουμενη κριτικη μου, απλως, στο επικοινωνιακο τομεα, ισως να ανοιγεται
λιγο παραπανω, με πολυ καλο μασσαζ, βελτιωμενη πολυ και στα προκαταρκτικα, με μονο ισως μειον, το φτυσιμο που
κανει για να μη μου ματιασει το μοριοΜεγάλο χαμόγελο -πολυ αμερικανια και δεν ειμαι πολυ φαν- και καλοψημενη οπως παντα μπριζολα
σε καου γκιρλ και πισωκολλητο οπου και κατεθεσα.
Γενικα περασα πολυ ωραια, ισως απο τις λιγες φορες που περναω ωραια οταν παω δευτερη φορα σε λιγες μερες με
την ιδια κοπελα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
35.178
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, rodriguez65, spipis71 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού