Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Μασατζίδικα 19797
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα απο Σολομου πριν μερικες μερες γιατι ειχα τεραστια αναγκη απο ενα χαλαρωτικο μασαζ και οι πληροφοριες μου ελεγαν πως το καταστημα διαθετει ποιοτικο μασαζ και σε συνδιασμο το οτι δεν ειχα επισκεφτει ποτε το εν λογω μαγαζι αποφασισα να ανεβω στον 3ο οροφο. Χτυπησα το κουδουνι και μου ανοιξε μια γλυκιτατη και ευγενικη κυρια η Αναστασια. Μετα απο συντομη γνωριμια μου παρουσιασε τα κοριτσια...η αγαπη απο βουλγαρια η αλινα απο ρωσια τζουλια ελληνιδα και ελενη ...το ματι μου αμεσως επεσε πανω στην ελενη(παλια ηταν στο θ81)...ψηλη ξανθια με μαλλια λιγο κατω απο τους ωμους υπεροχα γαλαζοπρασινα ματια και κορμι ΘΑΝΑΤΟΣ....εδω ειμαστε λεω και περναω στο δωματιο. Ομορφο περιποιημενο δωματιο πεντακαθαρο και προσεγμενο...ηρθε η ελενη μου αφησε πετσετες και εφυγε για νε επιστρεψει σε λιγο. Εχω κανει το μπανακι μου και περιμενω το κοριτσι το οποιο σε λιγοτερο απο 5 λεπτα ηρθε μεσα φορωντας μια ασπρη ιατρικη ποδια ανοιχτη στο μπουστο. ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο και με ρωτησε τι μασαζ θελω...τις ειπα αφηνομαι στα χερακια σου κοριτσαρα μου και ξεκινησε ενα χαλαρωτικο μασαζ απο τα ποδια και προς τα πανω...πολυ ωραιο μασαζ απιστευτα χερια που ξερουν τι κανουν και πως το κανουν...σε ολη τη διαρκεια του μασαζ η κουβεντα μαζι της ηταν απολαυστικη...πολυ εικοινωνιακος ανθρωπος και χαμογελαστη..εγω της χαιδευα τα ποδια και τα χερια μου ηταν συνεχεια στο ψαξιμο...μετα απο κανα 20λεπτο υπεροχου πραγματικα μασαζ γυρισα σηκωθηκα ορθιος και την αρπαξα γιατι η καυλα ηταν στο limit up... τις εβγαλα την ποδια και εμφανιστηκε ενα υπεροχο σωμα λειο και απαλο..τα στηθη της τι να πω...3αρια+ με υπεροχες ρογες που ανταποκρινονται και καυλωνουν αμεσως...πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα και κατεβηκε προς τα κατω και το πηρε στο στομα...η πιπα της φανταστικη τον εβαζε ολο μεσα τον χτυπαγε στη γλωσσα..πολλα κολπα και επειδη δεν ηθελα να τελειωσω γρηγορα την σηκωσα την ακουμπησα στο μασαζοκρεβατο και αρχισα ενα γληψιμο σαν λυσασμενος λυκος...το μουνακι της πεντακαθαρο ξυριμενο και μουσκεμα στην κυριολεξια...μετα απο λιγο κρανος και γυρισμα απο πισω οπου η αισθηση ητα ακομα πιο ωραια...κωλαρα απιστευτη και συμετοχη στο φουλ...γυρισμα ιεραποστολικα για να βλεπω τις ματαρες της και τις υπεροχες βυζαρες της και το τελος δεν αργησε να ερθει μεσα της..δεν σηκωθηκε αμεσως καθισαμε για λιγο ετσι οπως ειμασταν και μετα απο λιγο σηκωθηκαμε και πηγαμε για ντουζακι ξεχωριστα...πληρωσα με χερετησε με ενα απιθανο γλωσσοφιλο και εφυγε....περασα υπεροχα απο ενα κοριτσι που ξερει τι θελει ενας αντρας και το προσφερει απλωχερα...ελενη περασα υπεροχα και συντομα θα σε επισκεφτω ξανα!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
268
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 drifter81, vladblendi, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2016
ειναι για τον εκτο οροφο εκανα λαθος λογω κεκτημενης ταχυτητας...σορυ μαγκες
20 Ιανουαρίου, 2016
Ηλικίες, στο περίπου των κοριτσιών?
21 Ιανουαρίου, 2016
Ποση ωρα εκατσες στο δωματιο;
DN
Duke Nukem
21 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

30-38...στο περιπου βεβαια
23 Ιανουαρίου, 2016
καλημερα συναγωνιστη
,πορεις να περιγραψεις το "κορμι θανατος" που λες ; .. γιατι ξερεις, γουστα ειναι αυτα... ειναι μοντελέ το κορμι η μπαμπατσέ ;;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5