Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655558
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το μαγαζί αυτό πλέον το επισκέπτομαι συχνά,πέρασα και μέσα στην εβδομάδα αλλά ήταν αρκετές απασχολημένες με αποτέλεσμα να αποχωρήσω...Το Σάββατο το μεσημεράκι πέρασμα ξανά και παρουσίαση των κορασίδων...Με το που είδα την Άντζελα την επέλεξα κατευθείαν...!
Η υπηρεσία με κέρασε ποτό και με πήγε στο τελευταίο δωμάτιο του ιδρύματος το οποίο κατά τη γνώμη μου πρέπει να είναι και το μεγαλύτερο.Ευρύχωρο αρκετά και με στρώμα μέσα για πιο ακριβά προγράμματα...Έκανα μπάνιο και περίμενα την Άντζελα.Ήρθε μετά από λίγο και ξεκινήσαμε με μασάζ.Κάνει καλό μασάζ την έχω δοκιμάσει αρκετές φορές,βέβαια δεν κάνει κορυφαίο αλλά αρκετά καλό.Σε εμένα μίας και με γνωρίζει προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ σε πόδια,αυχένα,λίγο στη πλάτη και τέλος στα χέρια.Με κάποιες παιχνιδιάρικες κινήσεις μπήκε στο β μέρος του προγράμματος...Κάποια γλυψίματα στα αυτιά μου και στη συνέχεια στο λαιμό μου για να ξεκινήσουν τα προκαταρκτικά ήταν αρκετά...Κατέβηκε προς τα κάτω και ξεκίνησε το στοματικό.Άψογο με ωραίο ρυθμό,περιποίηση στα @@@κια για ώρα και τοποθέτηση σε 69 για άμεση ανταπόκριση και από εμένα...Ώρα για σεξ!Πρώτη στάση με την Άντζελα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου αντέχει το σφυροκόπημα.Και τέλος με ιεραποστολικό όπως όπως στο μασαζοκρέβατο...
Κάθισε δίπλα μου μέχρι να κάνω μπάνιο και συζητήσαμε μέχρι να ντυθώ.Στη συνέχεια με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,μίας και πλέον έχει γίνει απ΄τις στάνταρ επιλογές μου σε μασάζ...!

Συμπερασματικά η Άντζελα θετική και ζεστή όπως πάντα,κατ΄εμέ αξίζει τη δοκιμή από συναγωνιστές που γυρίζουν τα ιδρύματα αυτά...!
Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Άντζελα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού