Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 11 10
Μασατζίδικα 35951
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χθεσινή επίσκεψη στο στανταράκι μου στην Καλλιθέα, τη Χριστίνα, για να πάει καλά η χρονιά! Τη βρήκα ακόμα πιο αδύνατη & λαμπερή απ'ότι την είχα αφήσει, χωρίς ίχνος από κιλά των γιορτών. Παρούσες ακόμα η milf Ναταλία & μια πιτσιρίκα κανονικού βάρους, γύρω στα 25, η Δήμητρα. Η επιλογή εύκολη γιατί το χω ξαναπεί: κάποιοι άνθρωποι απλά έχουν ανώτερο DNA, δεν παίρνουν κιλά, δε σπάει με τα χρόνια το δέρμα, δεν ατονεί το μαλλί. Τέτοια περίπτωση είναι η Χριστίνα: θα ναι κούκλα ως τα γεράματα! Παρ'ότι μάνα και over-thirties έχει σφιχτό δέρμα, λεπτή μέση και πόδια, ωραίο μικρό κώλο και απίστευτα ΜΕΓΑΛΑ, σφιχτά και καυλωτικά, φυσικά (!!) βυζιά σε πλήρη αντίθεση με το Petite σώμα, σαν από τσόντα του Brazzers. Mπαίνει στο δωμάτιο και χωρίς πολλά-πολλά τη σηκώνω ψηλά τη βάζω πάνω στο μασαζοκρέβατο και αρχίζω να της αφαιρώ ρούχα. "Δε θα κάνουμε μασάζ;" "Όχι μωράκι μου, σε θέλω τρελά" της λέω και της χώνω ένα γλωσσόφιλο που ανταπέδωσε θερμά. Αφού αφιέρωσα αρκετό χρόνο στο καταπληκτικό της στήθος και είδα τις ρώγες να ανορθώνονται σαν μπατονέτες, πέρασα στο πινέλωμα του petite-αιδοίου της μέχρι που ένιωσα τα υγρά να πέφτουν στο σαγόνι μου. Πέρασμα προφυλακτικού και διείσδυση με κραυγούλες ικανοποίησης γιατί είναι στενούλα, πρώτα ιεραποστολικά, μετά πάνω στον καναπέ, έπειτα cow-girl και τέλος αφού την έβαλα να με πιπώσει ακάποτα τελείωσα με τριψίματα πάνω στην κοιλίτσα της. Στον εναπομείναντα χρόνο μέχρι το κλείσιμο (9 το βράδυ) της έκανα εγώ μασάζ με κρέμα και συνεχίσαμε να καυλαντίζουμε χαρωπά. Γενικά υπήρχε μια άνεση χρόνου, κουδούνι δεν ακούστηκε καθ'όλη τη συνεδρία και δεν υπηρχε βιασύνη κάτι που ήταν ευχάριστη αλλαγή από τον πανικό στα άλλα μαγαζιά του είδους αυτές τις μέρες. Απ'ότι μου είπε και η ίδια, πρέπει να έπαιξε ρόλο η κριτική του συναγωνιστή παρακάτω η οποία έδιωξε κόσμο (παραδέχτηκε πάντως ότι περιγράφει πλήρως την αλήθεια για μια ημέρα που είχε πέσει το ρεύμα από βλάβη στο Fuego). Τον ευχαριστώ θερμά γιατί μου άδειασε τη "μικρή περιοχή" ώστε να χορτάσω σεξ, φιλιά & γλυκόλογα με το Χριστινάκι, το οποίο εξακολουθώ να θεωρώ top-επιλογή που δε βρίσκεις ούτε σε στούντιο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
35
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xprncseeker, muffer35, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού