Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 446 10
Μασατζίδικα 660413
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφού η ευγενική κυρία στο τηλέφωνο με ενημέρωσε ότι Σάββατα είναι ανοικτά μέχρι τις 18:00, κίνησα και εγώ να επισκεφτώ για πρώτη φορά αυτό το μασάζ. Η ίδια κυρία η οποία και με υποδέχθηκε ήταν πολύ ευγενική και συζητήσιμη, ενώ με ρώτησε και αν επιθυμούσα να πιω κάτι από την όμορφα οργανωμένη κάβα που διαθέτουν στο χώρο της ρεσεψιόν. Είχα ήδη διαβάσει πολύ καλά λόγια για την Τζέσικα και για την Αλίσια και προτίμησα τη δεύτερη. Για εσάς που δεν τις έχετε δει να σας πω ότι η μία συμπληρώνει την άλλη, δηλαδή θα σας αρέσει σίγουρα μία από τις δύο. Τα δωμάτια περιποιημένα με καναπέ και πάγκο μασάζ. Η Αλίσια δεν άργησε να έρθει και ξεκίνησε πολύ ωραία να ασχολείται μαζί μου. Απόλαυσα μία υπέροχη πίπα μέχρι τέλους αφού ήταν από τις πολύ λίγες φορές στη ζωή μου που αισθάνθηκα ολοκληρωμένος χωρίς να χρειαστεί να διεισδύσω. Για να μην μακρυγορώ, αφού ήδη το συγκεκριμένο μασάζ έχει καλές κριτικές να σας πω και εγώ με τη σειρά μου ότι κυκλοφορώ από το 1991 στους οίκους του αγοραίου έρωτα και συστήνω ανεπιφύλακτα τον συγκεκριμένο χώρο.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, xprncseeker, muffer35 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού