Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 446 10
Μασατζίδικα 660374
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχοντας διαβασει κριτικες για την Αλισια μπηκα στον πειρασμο να παρεκλινω απ το στανταρ(Τζεσικα,βεβαιως βεβαιως)και να δοκιμασω την εν λογω κυρια.Σημειωστε εδω οτι δεν πολυκανω κεφι μιλφ,αμα θελω τετοιες γαμω και τζαμπα,καθως ειναι της κλασης μου.Περασμα στο δωματιο,οπως παντα αψογος ο χωρος.Μπαινει λοιπον η κυρια,κοντουλα,40+,μελαχρινη,λιγο χαλαρο σωμα(λιγο,ειπα ρεμαλια!),ψιλοαδιαφορη.Ωχ!σκεφτομαι,μαλακια εκανα.Κι εγενετο φως!Αρχιζουμε κατι ψιλο φιλακια,κατι ψιλοχαδακια και βγαζει η ατιμη μια καβλα,εντελως απροσμενη.Γλυφομουνι με δακτυλοσκοπηση φουλ απο μερους μου και μετα πιπα!!!ΠροσκύνημαΟχι μια απλη πιπα,αλλα η ΠΙΠΑ!!Αυτοκρατορικη με κωλογλυφαδα φουλ,με σαλιωμα @@@ων,με ρουφηγμα,με παιχνιδια γλωσσας.Κρατιεμαι και την βαζω στο κρεβατι του πονου.Πρωτη εισοδος μπροστα.Μετρια πραματα,λιγο χαλαρη,λεω δεν κανουμε ετσι προκοπη.Ιεραποστολικο κωλαρακι,εμπρος μαρς.Ποδια στους ωμους και σφυροκοποημα αρκετων λεπτων.Μετα ορθια και μπρουμητα στο μασαζοκρεββατο,παλι κωλο!!Και να βογγαει και να καβλωνει και να σπρωχνει η ιδια...Καταθεση κι αναπνοες διοτι εχουμε και μια ηλικια.Μασαζακι καλουτσικο,οχι τοπ,αλλα καλο το ψιλοκατεχει.Κι αρχιζει παλι να χωνει τη γλωσσα οπου εβρισκε η ατιμη...τουρμπο ο Βλασσακης!!Λιγο ξεκωλιασμα ακομα και αραγμα στον καναπε για τελειωμα στο στομα...Τα ειδα ολα σας λεω.Να μουγκριζει και να τον καταπινει ολον.Δεν ειμαι ο Ροκκο αλλα δεν ειμαι και...Κορεατης!Τετοιο dt σπανια εχω απολαυσει.Και παυσεις για ρουφηγμα @@@ων,η γυναικα ξερει να περιποιειτα ενα αντρα.Θα λεγες οτι δε γαμιεται για να ζησει,μαλλον ζει για να γαμηθει!!!Οποτε οσοι μιλφακηδες προσελθετε,τα τιμαει τα φραγκα η μανταμ και σε κανει να νιωθεις πασσας.Καλο σ/κ και καλα @@ησια κυριοι
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.233
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού