Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785337
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημερακι σχολασα από την δουλειά και είπα να περάσω από τα Εξάρχεια ...πέρασα στο σαλονακι βγήκαν τα κορίτσια αλλά εγώ ήμουν σίγουρος ποια θα πάρω δεν ήταν άλλωστε ή πρώτη φορά ...και έχω μάθει να μην φεύγω αν περναω καλά ..άλλη μια φορά με το κοντουλικο τουμπανακι . δεν ξέρω για άλλους αλλά εμένα μου βγάζει αυτό το κάτι που ζητάω από τέτοιες καταστάσεις! Νομίζεις πως πηδας ένα γκομενακι που φλερταρες σε ένα μπαρ και έρχεται μαζί σου γιατί σε γουσταρει!ούτε σου περνάει από το μυαλό πως πηδας αμοιβωμενη κοπέλα για αυτή την δουλειά! Στα του αγώνα.... Ξεκινάει με ένα μασάζ χαλαρωτικο... Όπως ακριβώς μ αρέσει....σε όλο το σώμα! Μετά όταν φτάνει ή ώρα....ξεκινάει μια πίπα ενώ σε κοιτάει με αυτό το Μουτράκι μέσα στα μάτια και λιωνεις....μετά είναι στο χέρι σου να την ευχαριστησεις και να την βλέπεις να παίζει με τα δάχτυλα το μουνακι της. Ή να την στησεις στα 4 να βλέπεις το υπέροχο κωλαρακι με το τατου νεράιδα ...ή κοπέλα; Είναι δεκτική σε όλα...και φαίνεται ότι περνάει καλά πέρα από το επαγγελματικό!όσοι γουσταρουν νταρντανες να μην την διαλέξουν... Όσοι όμως γουσταρουμε τα κοντοπουτανα με κωλαρα και βυζακι ωραίο είναι ταμαμ!!!εγώ θα ξαναπερασω όταν τελειώσουν οι αφραγκιες...!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lasusurela

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού