Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 142113
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, δεν είχα ξαναπάει, αλλά έλα όμως που ξέρω ότι είναι ανοιχτό τις Κυριακές και το είχα ανάγκη! Τηλεφωνική επικοινωνία πρώτα για check, μην τρέχω τζάμπα. Ενημέρωση ότι είναι 3 κοπέλες, Τζένη, Αλεξάνδρα, Μαρία και Όλγα. Παρκινγκ εύκολο λόγω ημέρας και ανέβασμα στο μαγαζί. Άνοιγμα από Τζένη, και παρούσες Μαρία και Αλεξάνδρα, η Όλγα ήταν στο δωμάτιο. Το κλικ μου το έκανε η Μαρία, 2 άρι στήθος, δυνατά μπούτια και πανέμορφο για τα γούστα μου πρόσωπο, γαλάζια μάτια, κοκκινοκάστανο μαλλί και γενικά μια πολύ σέξι παρουσία. Επιλογή προγράμματος των 45 λεπτών, με ελεύθερο στοματικό. Όμορφο και καθαρό δωμάτιο με σάουνα μέσα, η οποία δεν λειτουργούσε τη δεδομένη στιγμή όπως μου είπαν. Πολύ θα θελα να μεταφέρω τη συνεδρία μέσα στη σάουνα!!! Ξεκινά το μασάζ , πολύ καλό και αρκετά δυνατό, όπως το ήθελα, προσωπικά γούστα πάντα. Στο δεύτερο γύρο, πίπα βαθιά με αναστενάγματα, χωρίς χέρια που με έκανε τούρμπο, αφού έβλεπα αυτή τη γλυκιά φατσούλα να χειρίζεται τον πούτσο μου με μαεστρία και να με κοιτάει λάγνα. Δεν θα άντεχα πολύ! Πέρασμα σκουφιού, πίπα λίγο ακόμα και στα 4, με το ένα πόδι καβάλα στο μασαζοκρέβατο. Δύο πράγματα με οδήγησαν στη λύτρωση, 1. Λύνει τα μαλλιά και αρχίζω να της τα τραβάω, 2. Γυρνάει και με κοιτάει και εκεί έχασα τον κόσμο. Τρελή καύλα. Φιλάκι ευγένεια και γεια σας. Μία όμορφη συνεδρία που την είχα ανάγκη!
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού