Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655236
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν 4 μέρες, μεσημεράκι.
Η κυρία στην υποδοχή, ευγενική, ρώτησε αν πηγαίνω πρώτη φορά (ναι),αν θέλω να πιω κάτι, και φώναξε τις κοπέλες.
Παρέλαση από 4, ονόματα για τις 2 πρώτες δεν θυμάμαι (δεν αναφέρονται πάντως εδώ), στη συνέχεια Νικόλ και Τζέσικα (παρόμοιας εμφάνισης, λεπτές, μελαχρινές, με φυσικό ή τεχνητό μαύρισμα, η Νικόλ λίγο μεγαλύτερο στήθος και μάλλον λίγο μικρότερη σε ηλικία.
Δεν προβληματίστηκα καθόλου στην επιλογή, αντίθετα, με όσα διαβάζω εδώ, ήμουνα τυχερός που πέτυχα την Τζέσικα ελεύθερη με την πρώτη φορά !!
Η κυρία της υποδοχής με ενημέρωσε για τα προγράμματα και τις τιμές (αρκετά τσουχτερές για την εποχή, ειδικά για τους νεώτερους) και με οδήγησε στο δωμάτιο, άνετο και καθαρό, και με ευρύχωρη ντουσιέρα. Σε ένα λεπτό ήρθε και η Τζέσικα με πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης, έφυγε πάλι και όταν γύρισε μόλις ειχα κανει ντούς.
Γδύθηκε, έμεινε με το σλιπάκι και άρχισε το πρόγραμμα. Τώρα, με όσα έχουν γραφτεί, εγώ τι να πώ ?? Ισχύουν όλα !!!
Πολύ καλό μασάζ, τουλάχιστον όπως μου αρέσει, με εναλλαγές χαλαρωτικού - αισθησιακού, χωρίς ποτάμια από λάδια, με ενδιάμεσα χάδια και από τους δυό μας, φιλιά, κάβλες, τα πάντα !!! Δεν εχουν νόημα οι λεπτομέρειες, και πολλά είπα !! Η κοπέλα είναι και πολύ όμορφη (αυτό δεν είναι μόνο υποκειμενικό) και πολυ γλυκιά και πολύ φιλότιμη στη δουλειά της. Δεν περίμενα βέβαια, λόγω της αρκετής διαφοράς ηλικίας, να γίνει ηφαίστειο, αλλά μερικές στιγμές έγινε και αυτό !!
Την ευχαρίστησα, με ευχαρίστησε, θα ήθελα να την ευχαριστήσω και από εδώ !!
Φυσικά και θα ξαναπάω και, αν είμαι πάλι τυχερός, θα πάω μαζί της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Jessica
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού