Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 446 10
Μασατζίδικα 660666
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με αφορμή την σημερινή αργία πέρασμα από το εν λόγω μασάζοκατάστημα...Βέβαια είχε προηγηθεί τηλεφώνημα για το αν λειτουργεί σήμερα...
Παρκάρισμα δύσκολα κάπως αλλά τα κατάφερα.Ανέβηκα στον όροφο και με υποδέχτηκε η υπηρεσία...Μου παρουσίασε τη Ζέτα,την Αλίσια όπου επέλεξα και τη Τζέσικα αλλά θα έμπαινε δωμάτιο οπότε δεν θα μπορούσα να την πάρω...

Πέρασμα στο δωμάτιο και γρήγορα ένα ντουζάκι για χαλάρωση.Αφού σκουπίστηκα από τα απόνερα μπήκε μέσα η Αλίσια...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία γυναίκα μελαχρινή με καρέ μαλλί,απαλή επιδερμίδα,μικρό στήθος και ωραίο κώλο...Στο πρόσωπο είναι κάπως έκφυλη...
Μόλις λοιπόν μπήκε μέσα ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα στα όρθια.Σφιχτές αγκαλιές και φιλιά με μεγάλη διάρκεια ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών.Διακοπή για δεκαπέντε περίπου λεπτά για μασάζ...Θα το ξεχνούσα η αλήθεια είναι καθώς μπήκε με άγριες διαθέσεις!

Το μασάζ της το έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές ότι είναι πολύ καλό και χαλαρωτικό.Περιποίηση σε όλο το σώμα αυχένα,πλάτη,πόδια και μέση...Μετά την ολοκλήρωση του μασάζ ξεκίνησε και πάλι να με φιλά στα αυτιά...Γύρισα και περάσαμε απέναντι στο καναπέ όπου ξεκίνησε το στοματικό.Πολύ καλό και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με καραμέλωμα,φτυσίματα και έκφυλες ματιές!

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με την Αλίσια ιεραποστολικό...Η συμμετοχή της μέχρι εδώ αλλά και σε όλη τη διάρκεια ήταν άψογη...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς ήρθε το τέλος...

Κάθισε λίγο δίπλα μου και μιλήσαμε για κάποια λεπτά.Έκανα μπάνιο και αφού ντύθηκα ήρθε για να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο...

Συμπερασματικά η Αλίσια μου άρεσε πάρα πολύ και πέρασα πολύ καλά μαζί της.Σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά και την προτείνω σε όποιον περάσει από το ίδρυμα και του αρέσει να την δοκιμάσει.

Αυτά για τη γνωριμία μου με την Αλίσια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού