Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Μασατζίδικα 109670
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
4 φορα στο συγκεκριμενο φραπενειο !ΚουλΚεφάλι σε τοίχο!ποσο θα θελα ο τιτλος να ειναι αληθεια!

παλι ευαρα αλλα,,,δεν ηταν το ιδιο ανετη οπως τηνμ προηγουμενη φορα !και φανταζομαι το λογο !ηταν ο υπευθυος εκει το παλικαρι που κανονιζει τα ραντεβου και τα τηλεφωνα και πηγαινοερχοταν πανω κατω εξω απο το δωματιο το οποιο ηταν αλλο απο αυτο που με εβαζε παντα Το μασαζ της δε μπορω να πω οτι με τρελανε οπως της κελλυς που βαζει δυναμη και καταλαβαινεις μασαζ αλλα ειναι κορμαρα η ατιμηΈρωτας
φορουσε μαυρο μπλουζακι με τις βυζαρες να φαινοντε και να ξεχυλιζουν και να θες την βαλεις κατω! Μεγάλο χαμόγελοπαρο ολα αυτα με αφησε να την πασπατεψω ποδαρακι κωλαρακι πανω απο τα ρουχα και λιγο βυζακι !με μαλακισε αλλα οχι με ποδι οπως της ειπα και ειχαμε κανει τη προηγουμενη φορα και γιαυτο εφαγα λιγη ξενερα στο τελος καθως εφευγα γιατι δε το ευχαριστηθηκα οπως θα θελα αλλα την επομενη φορα θα ειναι διαφορετικα καθως σκοπευω να παρω προγραμμα μιας ωρας στα 80 ευρω γιατι δεν καταλαβαινεις πως περναει η ωρα !με το τζακουζι χανεις κανα 15-20 λεπτο μετα με τη πολυθρονα ριλαξ απο δω απο κειΘυμόςΘυμός
με 20 ευρω παντως η ευαρα τη βγαζει τη μπλουζαρα της Κουλγια να δουμε!salute!Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2015
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Εύα
SEXPYR XORIS TO PYR
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2015
Σεξπηρ, ανάμεσα σε Όλγα και Κέλλυ, ποιά προτιμάς;
20 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν υπαρχει ολγα φιλε μου απλα εγω δεν ηξερα πως την λενε την ευα στην αρχη και εγραψα ολγα!χαχαχα !Η ευα ειναι καυλα δε ξερω αν εχεις παει να τη δεις αλλα αν μιλαμε για μασαζ η κελλυ κανει πολυ καλυτερο απο την ευα κατα την γνωμη μου!αμα θες παρε και τις 2 μαζι στα 100
21 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την Εύα εννοούσα, μπερδεύτηκα κι εγώ φίλε Μεγάλο χαμόγελο.
Φυσικα και έχω πάει με την Εύα, αλλά την Κέλλυ δεν την ξέρω καθόλου, ούτε καν πως είναι εμφανισιακά, γι αυτό σε ρωτάω.
22 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ΚΕΛΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑΚΤΙΚΑ ΕΚΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ!ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΟΥΠΟΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕ !ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΔΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕΣ Η ΑΠΟ ΔΩ Η ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΕΥΑ!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4