Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785645
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασα από το μαγαζί εκείνη την εβδομάδα περίπου τρείς φορές μέχρι να καταλήξω στη Ράνια...Αν θυμάμαι καλά πήγα πρώτα Δευτέρα και βγήκαν Μόνικα,Τζούλια,Ελένη και κάτι άλλες,μετά πήγα τη Πέμπτη μου άνοιξε η Ράνια βγήκε η Ζωή,Τζούλια,Τζένη αν θυμάμαι καλά και έφυγα...
Πέρασμα λοιπόν και το Σάββατο,μου άνοιξε η Ράνια και αφού τις άλλες δεν τις ήξερα μόνο δύο βγήκαν πέρασα με τη Ράνια για να είμαι σίγουρος,καθώς παλαιότερα είχαμε καλή συνεύρεση....

Μπήκα δωμάτιο έκανα μπάνιο και περίμενα ξαπλωμένος!Ήρθε με αρκετή όρεξη να ξεκινήσουμε.Αρχίσαμε στα όρθια τα γλωσσόφιλα και τα τριψίματα.Μικρή διακοπή και έναρξη μασάζ...
Καλό μασάζ με λεπτομέρεια,κάναμε περίπου 10 λεπτά ώσπου ξαναξεκινήσαμε τριψίματα και δεύτερο κύκλο προκαταρκτικών.Έναρξη στοματικού,άψογο με φτησίματα,έκφυλες ματιές και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Πέρασμα του προφυλακτικού και λίγα λεπτά ακόμη συνέχεια.
Σεξ σε αρκετές στάσεις,πρώτα στο καναπέ,μετά πισωκολλητό,μετά πλάγια,μετά ιερποαστολικό,επαναφορά στα τέσσερα και τελείωμα στο στήθος της...

Κάθισε δίπλα μου κάναμε μπάνιο,μιλήσαμε για λίγο χωρίς ίχνος βιασύνης παρ'όλο που είχαν περάσει τα 30 λεπτά.Και αφού με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.

Η Ράνια ήταν για δεύτερη φορά άψογη και πέρασα πολύ καλά κοντά της.Κάποιος που την γνωρίζει καταλαβαίνει κάποιος που δεν την ξέρει και του αρέσει εμφανισιακά θα του πρότεινα να την επιλέξει.

Αυτά για τη Ράνια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ράνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2015
H Ρανια ειναι ακομα στο Σ29 ? δεν ειχε παει στο Συγγρου 40-42? ετσι ειχε αναφερει καποιος
06 Οκτωβρίου, 2015
Εχασε καθόλου βάρος η ξεπέτα?
06 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχασε φιλε αρκετα κιλα .....εγω αν και εχω να περασω μαζι τηs αρκετο καιρο παντα περναγα ομορφα !!!
06 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει χασει βαροs φιλε και αρκετα ανανεωμενη ......
06 Οκτωβρίου, 2015
Φυσικά και έχουμε διαφορετική άποψη για την μάστερ της ξεπέτας...

Για το φίλο που ρωτάει για τα κιλά της τελευταία που την ειδα είχε χασει..
07 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μέχρι το προηγούμενο Σάββατο ήταν εκεί...!
07 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σεβαστή η διαφορετική άποψη παιδιά.Οκ!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7