Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Μασατζίδικα 33349
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι γύρω στις 12.00 , έκανα μικρή βόλτα πρίν στα μπουρδελάκια αλλά με έπιασε η βροχή , ανεβαίνοντας προς την πλατεία είπα να περάσω απο αυτό εδώ το ελαιοτριβείο ,μίας και στην τελευταία μου επίσκεψη εδώ την προηγούμενη Πέμπτη η Χριστίνα μου είχε πει ότι απο Δευτέρα θα έχει καινούργιες κοπέλες. Τελικά δούλευαν πάλι οι ίδιες , η γκίλφ Χριστίνα με τα γυαλάκια και η γκλίφ Μαίρη .

Η Μαίρη μου την έπεφτε πολύ χαϊδεύοντας με παντού , με ρώτησε αν έχω έρθει ξανά και ποιές κοπέλες έχω πάρει . Της απάντησα και μου είπε ότι έχουν και καινούργιο πρόγραμμα , την ρώτησα ποιο είναι το καινούργιο πρόγραμμα και με πήρε απο το χέρι με οδήγησε στο δωμάτιο Νο 1 και μου έδειξε το στρώμα(έχω ανεβάσει φώτος)που έχουν προσθέσει εκτός του μασαζοκρεβατου . Βtb με ζεστό λάδι μου είπε , για μία ώρα θα ενωθούν τα κορμιά μας έλεγε μιλώντας σαν μάγκας και όσες εκτονώσεις μπορείς.... Κάτι η βροχή που έξω ολοένα και δυνάμωνε κάτι το ότι με πιάνει και θέλω να δοκιμάζω της είπα ότι θα περάσω.

Μόνο που δεν πέταξε απο την χαρά της , κάτσε να σου φέρω πετσέτα κάτσε να ετοιμάσω το λάδι ....με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο , απάντησα ναι . Πηγαίνοντας για να κάνω μπάνιο (όπως έχω γράψει σε άλλη κριτική μου δεν έχει ντουζιέρα στο δωμάτιο)είδα την Μαίρη με την Χριστίνα να ζεσταίνουν το λάδι σε ένα καμινέτο....

Ξέχασα να πω ότι ενώ έβγάζα τα ρούχα μου για να πάω στο μπάνιο , επέστρεψε η Μαίρη και μου είπε ότι πρέπει να πληρώσω , αυτή καταλαβαίνει ότι δεν είναι ωραίο αλλά συνέχισε λέγοντας ότι είναι πολιτική του καταστήματος....

Έκανα το μπανάκι μου και την περίμενα . Δύο λόγια για την Μαίρη , ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα λίγη κοιλίτσα και πολύ ωραίο 2.5άρι στήθος , έχει και τατού πεταλούδα(και ένα όνομα απο κάτω)στον δεξιό δελτοειδή, είπε ότι είναι γεννημένη το 1971 αλλά μάλλον το 1961 θα ήθελε να πει.... Ήρθε στο δωμάτιο η Μαίρη και συνέχεια μιλούσε (πιο πολύ για την Αεκ και για όταν πήγαινε πιο μικρή στην σκεπαστή...), ξεδίπλωσε και άπλωσε ένα σεντόνι πάνω στο στρώμα . Κοιτούσα να δώ τα κανατάκια με το ζεστό λάδι αλλά μάταια...Το είχαν τοποθετήσει μέσα σε ένα μπουκαλάκι απο δυναμωτικό τρίχας....εντελώς καλτ σκηνικό.

Μου είπε να ξαπλώσω , ξεκίνησε να με ρωτάει αν έχω ξανακάνει κάτι ανάλογο , δεν της απάντησα και συνέχισε λέγοντας ότι είναι πολύ ωραία εμπειρία αλλά θα πρέπει να ξέρει πως να συμπεριφερθεί και ο πελάτης , δεν φτάνει μόνο η γνώση της κοπέλας.....είναι πολύ ωραίο παιχνίδι μπερδεύονται τα μέλη του σώματος θα δεις....

Ξεκίνησε να ψεκάζει με το μπουκαλάκι όλο μου το σώμα καυτό λάδι , σηκώθηκε να βγάλει το φορεματάκι και το εσώρουχο της για να μην τα λαδώσει , ενδιαφέρθηκε να δει μήπως ζεματάει το λάδι διότι μία φορά άλλη κοπέλα έναν πελάτη τον ζεμάτησε..... Γενικός όλη την ώρα μιλούσε τάζοντας πολλά και ότι θα περάσουμε καλά ενώ κατηγόρησε και μια κοπέλα για την συμπεριφορά της(στο τέλος και αυτή το ίδιο έκανε...)

Ξεκίνησε μασάζ λοιπόν το οποίο ήταν της πούτσας .....μαύρο χάλι , διέψευσε η ίδια τον εαυτό της λέγοντας ότι εντάξει δεν ξέρω καλό μασάζ αλλά θα δεις μετά....Ηδη κράταγα μικρό καλάθι....μου έτριψε για κάνα δεκάλεπτο πόδια μέση και λίγο ώμους και μου είπε να γυρίσω. Πάλι άρχισε τα μεγάλα λόγια , θα δεις τώρα τι θα κάνω στον πούτσο σου και πως θα γαμηθούμε . Ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , γλωσσόφιλα δεν έδωσε αλλά δεν θα ενέδιδα έτσι κι αλλιώς , της έλειπαν και 3-4 δόντια. Κατέβηκε πιο χαμηλά και άρχισε να μιλάει στον πούτσο μου...πω πω τι πούτσος είσαι εσύ θα δεις θα σε φτιάξω... ξεκίνησε πίπα η οποία ναι μεν ήταν βαθιά αλλά άγαρμπη και γενικά μέτρια .Πέρασμα προφυλακτικού , ανέβηκε απο μόνη της απο πάνω μου , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου αλλά την έβλεπα ότι δεν είναι για πολλά πολλά . Αλλαγή στάσης , πήγε να στηθεί ανάσκελα αλλά της είπα στα τέσσερα , γλιστρούσαν και τα λάδια , την γάμαγα πισωκολλητά και όταν ανέβασα λίγο ρυθμούς την είδα ότι δεν άντεχε . Της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω και να συνεχίσουμε , γύρισε ανάσκελα , έβγαλα το προφυλακτικό πλησίασα τον πούτσο μου στο στόμα της , με έγλυψε , της είπα να τα πάρει στο στόμα και τράβηξε τον πούτσο μου.. όχι όχι στο στόμα τι είναι αυτά που λές , στα βυζιά αν θές και πρόσεχε σε παρακαλώ βρε αγόρι μου μην πέσουν σε πρόσωπο η μαλλιά...Την κοιτούσα με απορία , παίζοντας τον πούτσο μου τελικά έχυσα στα βυζιά της ενώ αυτή είχε βάλει τα χέρια της στο κεφάλι της για να μην φάει καμία ξώφαλτση....

Σηκώθηκα , της είπα ότι πάω να κάνω ένα μπανάκι και έρχομαι να συνεχίσουμε... Όντως έκανα το μπανάκι μου και γύρισα στο δωμάτιο , αυτή είχε ήδη ντυθεί και έφτιαχνε τα μαλλιά της κοιτάζοντας τον καθρέπτη. Ντύθηκες της είπα , ναι ναι μας έφερες γούρι έχουν έρθει δύο πελάτες , πω πω τι ωραία που περάσαμε συνέχισε κάνοντας το παγώνι τόσο για την ώρα όσο και τις εκτονώσεις....Γλύκα σε περιμένω πάλι μου είπε. Σίγουρα της απάντησα.
Στο δωμάτιο έκατσα τελικά 30 λεπτά(μαζί με το δεύτερο μπάνιο), ο ορισμός της ξεπέτας και της ψευτιάς δηλαδή . Η αλήθεια είναι ότι την πάτησα (καλά δεν είναι και η πρώτη φορά )εντάξει εμφανισιακά ήταν μετριότατη αλλά πίστευα ότι θα ανταποδώσει σε υπηρεσίες κάτι που τελικά αποδείχτηκε ουτοπία...
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2015
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.112
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2015
+1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1