Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655950
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι , η σερίφησα με πέρασε στο μικρό σαλονάκι και μου είπε να περιμένω να έρθουν οι κοπέλες .
Δούλευαν οι Τζέσικα , η οποία ήταν στο δωμάτιο ,Κορίνα μελαχρινή μίλφ με πιασιματάκια 2.5άρι βυζί ,Άντζέλα γνωστή σε πολλούς , ξανθό μιλφογκίλφ με κοντό μαλλί πιασίματα και 3άρι βυζί,
Νικόλ μελαχρινή λεπτή με ωραίο κωλαράκι 1.5άρι βυζί , την Νικόλ την έχω πετύχει να δουλεύει στο Συγγρού 76 , δεν είμαι σίγουρος αλλά αυτό ίσως και να έκλεισε ,Ζέτα ξανθιά χοντρούλα με 2άρι βυζί ,
Νατάσα ξανθιά παχουλή με 2άρι βυζί και τέλος Λάουρα ξανθιά με γυαλάκια με πιασιματάκια 3.5-4άρια βυζιά . Την Λάουρα την είχα δει πρώτη φορά όταν δούλευε Καλλιρόης 48 , τότε την είχα ρωτήσει
τι πρόγραμμα κάνει αλλά δεν έκανε ούτε άκα . Ο σκοπός της επίσκεψης ήταν η Τζέσικα αλλά αυτήν την πετυχαίνεις ελεύθερη πιο δύσκολα και απο πρωθυπουργό....Δεν σου αρέσει καμία με ρώτησε
η σερίφησα εκτός απο την Τζέσικα? Μου αρέσει η Λάουρα απάντησα , πέρνα με αυτή μου είπε κάνουν ίδιο πρόγραμμα . Την άκουσα και δυστυχώς πέρασα.

Αφού προπλήρωσα πέρασα σε δωμάτιο , έκανα μπανάκι και την περίμενα. Είναι Ρουμάνα 23 στα 24 και μιλάει καλά ελληνικά. Με ρώτησε αν θέλω μασάζ . Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την κάνουν αυτή την ερώτηση...
αν ήθελα μόνο σεξ θα πήγαινα σε ένα μπουρδελάκι ή σε στούντιο . Τέλος πάντων , αφού με πασάλειψε λάδι κατευθείαν σε όλο το σώμα με πάρα πολύ λάδι και με έκανε να νιώθω σαν γάβρος μαρινάτος , άρχισε το μασαζ
ή για να ακριβολογώ αυτό που θεωρεί αυτή μασάζ. Δεν το έχει καθόλου , εκτός του ότι είναι αφηρημένη και στον κόσμο της σε τρίβει άναρχα , εκεί που σου κάνει στο πόδι ξαφνικά σου κάνει στο χέρι ή στους ώμους.
Αφού την άφησα για κάνα 20 λέπτο να νομίζει ότι μου κάνει μασάζ(μέ ρώταγε και πώς αισθάνομαι) της είπα να γυρίσω καλύτερα.

Γύρισα , άρχισε να με χαϊδεύει στο στήθος και να τρίβει τον πούτσο μου , το σώμα της το κράταγε μακριά από την εμβέλεια των χεριών μου , ίσα ίσα έφτανα να ακουμπήσω το δεξί κωλομάγουλο της. Μόλις μου
σηκώθηκε έκανε κάτι σαν ισπανική μερικών δευτερολέπτων και πήγε να μου περάσει προφυλακτικό. Της είπα ότι θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό και μου απάντησε ότι δεν κάνει . Της απάντησα ότι η σερίφησα είπε ότι κάνεις
(για την ακρίβεια η σερίφησα μου είπε ότι κάνει ίδιο πρόγραμμα με την Τζέσικα....)ήταν ανένδοτη .

Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα με πολύ χέρι , ρηχή , πάρα πολύ μέτρια , της είπα να έρθει να την γλύψω λίγο αλλά είπε ότι δεν κάνει 69 , όπως αποδείχτηκε και στην συνέχεια ούτε φιλιά δέχεται ούτε δάχτυλα.
Μόνο μία στάση έκανα μαζί της , την έστησα στα τέσσερα και την πήρα πισωκολλητα , έχει ωραίο κορμί για γαμήσι αλλά δεν το έχει , δεν ξέρει να το χρησιμοποιήσει (βασικά μου θύμισε την άλλη φολάρα
με τα μεγάλα βυζία την Νικόλ απο Συγγρού 29 , Στουρνάρη 29 κλπ...)άσε που τραβιόταν κιόλας , της είπα να χύσω στα βυζιά της , σε αυτό δεν είχε πρόβλημα , της είπα να καθίσει στην πολυθρόνα , αρχικά
έβαλα το πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και πιάνοντας τα με τα χέρια μου της τα γάμησα για λίγο , μετά παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στις βυζάρες της .

Σκουπίστηκε πρόχειρα πρόχειρα με χαρτί και παίρνοντας την άσπρη ρόμπα στα χέρια της έφυγε πολύ βιαστικά λέγοντας απλά ένα γεια και ας είχαμε κλείσει με το ζόρι μόλις 35 λεπτά. Έκανα το μπανάκι μου και έφυγα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω , μασάζ δεν ξέρει καθόλου ούτε έχει διάθεση να το προσπαθήσει , πίπα άκα δεν κάνει ούτε 69 ούτε γλωσσόφιλα , κρίμα γιατί αν την δεί κάποιος εμφανισιακά θα την διαλέξει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.672
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2015
+1
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Ειχα σκοπο να περασω με αυτην αλλα κατόπιν κριτικών δε θα τα δώσω τα 80. Κρίμα γιατί είναι μικρή με μεγάλα βυζιά και σε τέτοιες βγάζω το πορνοπαράβολο κατευθείαν εγώ. thanks σμυρνης
18 Σεπτεμβρίου, 2015
Έλα βρε Σμύρνη, εγώ τι τα έγραφα προχτές...
Και στο Στουρνάρη 29 που ήταν παλιά και έχει 2 κριτικές όλοι τα ίδια λένε, φόλα είναι για μασατζίδικο η Λάουρα.
Αυτά τα βυζιά της φταίνε, που μας θολώνουν και χάνουμε τον έλεγχο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3