Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Μασατζίδικα 109819
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την τελευταια φορα παλικαρια ειχα θεμα με το πληκτρολογιο γιαυτο σορρυ αν σας βγηκαν τα ματια!!!!!!:eyerol !κουπονι γκρουπον πρωτα με Κελλυ!Πρωτη φορα μαζι της!συμπαθητικη και παρα πολυ καλο μασαζ!βαζει πολυ δυναμη!Γλώσσα
αφουυ τελειωσαμε ηθελα και αλλο και μιας που μπορουσε και το ευακι !την διαλεξα απο τις 3 που υπηρχαν εκει!αν ειχα λεφτα θα τις επαιρνα ολες!!!Σπασίκλαςτις το ειπα και ολας!στα πικαντικα τωρα μιας και αυτα ενμδιαφερουν και ολας,δεν εκσπερματωσα γιατι δεν ηθελα αλλα με περιποιηθηκε πολυ καλα!!!!!με την ποδαρα της μαλακια και χουφτωνα παραλληλα τον κωλο της !μου δωσε και χαστουκια στο πουλι ολο καυλα!την επομενη φορα θα εχει και συνεχεια!μεινετε συντονισμενοι!Καπέλοsalute!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2015
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Εύα
SEXPYR XORIS TO PYR
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Τι εγινε,σφυξαν οι κωλοι μετα την αλλαγη προγραμματος και διαφημιζουμε αλλαγες?Αυτε ρε φιλε δεν τα καναν ουτε πριν την αλλαγη...Καταλαβαν το λαθος τους και το γυρισαν η εισαι κολητος του boss και ειχες σπεσιαλ μεταχειριση?Κι αυτο να συμβαινει
πες το,δεν ειναι κακο,απλα να ξερουμε τι συμβαινει.
13 Σεπτεμβρίου, 2015
δλδ επανηλθε στις παλιες συνήθειες το καταστημα?
το προσωπικο τι λεει?
η ναντια είναι στο δυναμικο?
οσο για το γκρουπον κουπονι δεν παιζει αυτην την περιοδο....εσυ που το βρηκες?
14 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H Νάντια βρίσκετε στην Μάγκυ με διαφορετικό όνομα Καπέλο
23 Σεπτεμβρίου, 2015
παιδια απαντω σε αυτα που ρωτησατε,πρωτον το γκρουπον το ειχα απο παλια το κουπονι,δευτερον για φραπε πρεπει να πατε πανω απο μια φορα για να σας μαθει περισσοτερο η ευα τουλαχιστον ,δε ξερω για τις αλλες γιαυτο και μου κανε αυτα που εγραψα καθως ειχα παει αλλες 2 φορες και οχι δεν εχω καμια σπεσιαλ μεταχειριση Ματάκι
τελος η ευα κανει και εξτρα με μπουρμπουαρ αλλα δεν μου αποκαλυψε τι!μου ειπε να ξαναπαω για να μου πει!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4