Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323457
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ιστορια λιγο πολυ γνωστη............Σκαστοs απ την δουλεια πηγα 11 παρα τεταρτο στο ιδρυμα
Το μονο θετικο ειναι οτι σ αυτεs τιs μερεs εχει πολυ λιγη κινηση και σταθμευμενα αυτοκινητα....Αρα παs γρηγορα και παρκαρειs ευκολα στον Ν.Κοσμο.......Ουτε κι εγω δεν το περιμενα....Πολλεs φορεs που εχω περασει απο κει (χειμωνα βεβαια) δεν υπαρχει ουτε δειγμα για παρκινγκ...........Και βεβαια εχω φυγει καντηλιαζονταs θεουs και δαιμονεs
Εχω παει κι αλλεs φορεs...........αλλα πιθανον να μην το εχω γραψει εδω......Συνηθωs πηγαινα με Μαριαννα που μ εστελνε αδιαβαστο
Και την τελευταια φορα ειχα παρει αυτην και την κολητη τηs σε ντουο κατασταση και τα ειδα ολα....Τελοσπαντων
Τωρα οπωs προειπα πηγα νωριs , χτυπησα κουδουνι και .....αν και δεν το περιμενα μου ανοιξε η μοναδικη υπαρχουσα εκει μεσα, Νινα εκ Σαγκαηs παρακαλω Κουλ
Αφου συστηθηκαμε , μου εδωσε πετσετα και παντοφλεs..........μικροτερεs απ τιs ποδαρεs μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και κατευθυνθηκα στο λουτρο
Πιστευω οτι ολοι ξερουν ποια ειναι η Νινα.....Κινεζουλα αδυνατη με μικρο βτζακι , μετρια σε υψοs (σχετικα με μενα βεβαια), προσχαρη κτλ.....
Το μασαζ τηs ηταν αρκετα φιλοτιμο θα ελεγα, το προσπαθουσε πολυ αν και ειχα περιορισμενο χρονο μπροστα μου
Ξεχασα να πω οτι με το που ξαπλωσα εβγαλε το μπουρνουζι που εκρυβε το αδυνατο , χωριs παχακια κορμι τηs
Αφου με επλασε κανονικα , φτασαμε και στο ψητο............Το μονο που με σταματησε στο γλυψιμο τηs ασιατικηs χαραδραs τηs ηταν η γευση απο την.......κρεμα
Ιεραποστολικο και με λιγεs κραυγουλεs ............ανακουφισιs ΈρωταςΈρωτας

Ξανα ντουζακι, νερακι παγωμενο για την αφυδατωση και αναχωρησιs....Τα λεφτα (60) τα ειχα δωσει μπροστα


Δεν ξερω αν βοηθησα καθοτι ολα αυτα ειναι υποκειμενικα....Εγω περασα καλα και το αυτο ευχομαι και για σαs Γερο-μύστης
Να περνατε παντα καλα ΚαπέλοΚαπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νίνα
life97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
87
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2015
Ευγε, κ. συμμαθητα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1